Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Marble Canyon

  1. #1

    Domyślnie Marble Canyon

    No to jadę*dalej z tymi fotkami...

    Marble Canyon, Arizona
    (pomyliłem drogi- tak tam dotarłem)

    1.


    2


  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    115

    Domyślnie

    dla mnie BOMBA

  3. #3

    Domyślnie

    Generalnie fajnie. Mam tylko wrazenie, jakby niebo na jedynce bylo doklejone, wyglada jakos sztucznie. Z tych dwoch wybieram dwojke, ale popracowalbym nad nia.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  4. #4

    Domyślnie

    Hej, malasana- chętnie bym usłyszał jakiś*pomysł w jakim kierunku mogłaby pójść edycja. Może za bardzo się do tego zdjęcia przyzwyczaiłem. Jakieś*propozycje?

    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Jedynka zbyt sztuczna jak dla mnie. Ale za to dwójka!!! Piękna, piękna!!!

  6. #6

    Domyślnie

    Ja sprobowalbym przede wszystkim troszeczke rozjasnic to zdjecie. Fajnie uwydatnia sie wtedy kolorystyczny kontrast pomiedzy cieplym kolorem skaly na pierwszym planie a niebieskim odcieniem drugiego planu.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  7. #7

    Domyślnie

    1. Ładne kolorki. Droga fajnie prowadzi wzrok w kierunku gór.
    2. Fajny obiekt przypominający sfinksa do tego kapitalne tło.
    Jednym słowem... zaje... miejsce i dobrze pokazane.

    Pozdrawiam
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo fajne. Świetną wyprawę miałeś chłopie!

    PS takie zadupie, a takie drogi

  9. #9

    Domyślnie

    ależ ta dwójka odjechana,wymiata

  10. #10

    Domyślnie

    Świetną rzecz.... przyroda zdziałała....
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •