Szukaj
dla mnie BOMBA
Generalnie fajnie. Mam tylko wrazenie, jakby niebo na jedynce bylo doklejone, wyglada jakos sztucznie. Z tych dwoch wybieram dwojke, ale popracowalbym nad nia.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Hej, malasana- chętnie bym usłyszał jakiś*pomysł w jakim kierunku mogłaby pójść edycja. Może za bardzo się do tego zdjęcia przyzwyczaiłem. Jakieś*propozycje?
pozdrawiam
Jedynka zbyt sztuczna jak dla mnie. Ale za to dwójka!!! Piękna, piękna!!!
Ja sprobowalbym przede wszystkim troszeczke rozjasnic to zdjecie. Fajnie uwydatnia sie wtedy kolorystyczny kontrast pomiedzy cieplym kolorem skaly na pierwszym planie a niebieskim odcieniem drugiego planu.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
1. Ładne kolorki. Droga fajnie prowadzi wzrok w kierunku gór.
2. Fajny obiekt przypominający sfinksado tego kapitalne tło.
Jednym słowem... zaje... miejsce i dobrze pokazane.
Pozdrawiam![]()
How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
!BLOG
Bardzo fajne. Świetną wyprawę miałeś chłopie!
PS takie zadupie, a takie drogi![]()
Świetną rzecz.... przyroda zdziałała....
Pzdr
Andrzej
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami