Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Fotograf ślubny na październik 2009 poszukiwany [okolice Tarnowa]

    Szukam fotografa na 24 października 2009
    Chciałbym kogoś sprawdzonego i z ciekawymi pomysłami. Bardzo bym prosił o linki do portfolio.
    Jeśli komuś nie przeszkadza dojazd, to może to być fotograf z Krakowa lub Rzeszowa, lub z innych pobliskich miast.

  2. #2
    ola_foto
    Gość

    Exclamation

    [-moderacja: niechętnie widzimy tu taką reklamę, w dodatku z błędami-]
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 01-11-2008 o 08:24

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzybu Zobacz posta
    Szukam fotografa na 24 października 2009
    Chciałbym kogoś sprawdzonego i z ciekawymi pomysłami. Bardzo bym prosił o linki do portfolio.
    Jeśli komuś nie przeszkadza dojazd, to może to być fotograf z Krakowa lub Rzeszowa, lub z innych pobliskich miast.
    Jestem zainteresowany propozycją wykonania zdjęć na uroczystości ślubnej oraz zdjęć plenerowych. Jestem z Dębicy. Proszę o podanie bliższych szczegółów na e-mail: uslugi.foto.pl Pozdrawiam Krzysztof

  4. #4

    Domyślnie

    Grzybu: odwiedz http://foto.forumslubne.pl/

    napisz tam ogloszenie na pewno dostaniesz sporo odpowiedzi o roznych fotografów

    pozdr.
    emeryt

  5. #5

    Domyślnie

    Ja się nie podejmuję, ale jak nadal szukasz, to napiszę Ci na PM info do kolesia, co cyka to chyba zawodowo, bo wiem, że wystawia faktury itd...

  6. #6

    Domyślnie

    ja nieśmiało polece serwis mojego kolegi: www.fotograf-wesele.pl
    Nikon FX + troszkę gratów

  7. #7

    Domyślnie

    Jestem zainteresowany propozycją wykonania zdjęć na uroczystości ślubnej oraz zdjęć plenerowych. Jestem z Dębicy. Proszę o podanie bliższych szczegółów na e-mail: uslugi.foto@wp.pl Pozdrawiam Krzysztof Ps. Wcześniej podałem błędny adres e-mail.

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za zainteresowanie.
    Krzysiek888 mógłbyś mi podesłać adres swojego portfolio lub zdjęcia na PW??

  9. #9

    Domyślnie Zdjęcia Ślubne

    Jak na razie nie posiadam własnej strony www. Proszę o kontakt na mojego e-maila: uslugi.foto@wp.pl wtedy prześlę pokazowe zdjęcia ze ślubu na Pana adres e-mail. Pozdrawiam Krzysztof

  10. #10
    arekdziczek
    Gość

    Domyślnie

    Zapraszam na swoją stronkę

    http://www.arekdziczek.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •