Chciałbym się dowiedzieć czy jest na forum ktoś, kto użytkuje statywy Benbo albo Uniloc ? Zasadniczo chodzi mi o statywy do makro, albo Uniloc Major 1220 Tripod, albo Benbo Mini Trekker.

Interesują mnie doświadczenia własne (niekoniecznie dotyczące tych modeli, ale dotyczące tych firm). Bo to, co mogłem, to już przeczytałem i jestem bliski zamówienia Ale wolałbym się umocnić w moich osądach.

Pozdrawiam