Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Lepiej
    Nie wiem czy to wina mojego monitora ale niebo mam na krawędzi przepału/przepalone ?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    (...)
    Nie wiem czy to wina mojego monitora ale niebo mam na krawędzi przepału/przepalone ?
    Przepałów na niebie nie ma.

  4. #4

    Domyślnie

    No niech tam

  5. #5

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Dla mnie spoko, podoba się, przepałów nie stwierdziłem, biała ramka pasuje.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    **********.
    Kolejny wątek o przepałach.


    Nie ma ich tam.
    Jest jasno ale przapału nie ma.
    Jezu co za ludzie.
    Maciek - nie ma się co spinać. Pierwsze co zrobiłem otwierając topic to spojrzenie całościowe na kadr na pomysł Twój jako autora na pokazanie tego miejsca. Pytanie o przepał jest tylko małą cząstkową całości. Rozumiem, że masz na tym punkcie uczulenie. Więcej pytać nie będę, bo faktycznie nie wiele to zmienia w całości. Zdjęcie jest mz udane. Tak samo jak mz przepał tam jest jak byk - ale cicho sza

  9. #9

    Domyślnie

    Ja też przepraszam Panie Macieju


  10. #10

    Domyślnie

    przepałów nie widzę

    http://img222.imageshack.us/img222/3...age0000jh3.jpg

    zdjęcie duzo lepsze od nr jeden

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •