Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    Nie obraź się, ale Twój zestaw..
    Ależ skąd, WIEM że niepoważny ten zestaw,
    no musze jeszcze poczekac na "pełną klatkę"
    po prostu doznałem szoku nabywając taki sprzęt
    a fotki wyszły no powiedzmy masakra nawet z 18-200.

    Dlatego chciałem sprawdzić z innym obiektywem, bo jak już kupię
    tamten to musze mieć pewność że będzie ok
    Zachwyt nad czarno białymi zdjęciami, to ściema niespełnionych jurorów fotografików


  2. #12

    Domyślnie

    A ja Ci powiem: bez przesady. Jeżeli szkło nie jest skaszanione, to nawet na d700 powinieneś dostawać poprawne obrazki. Jeżeli jestes pewny szkła - szukaj gdzie indziej. Możesz mieć na tym konkretnym body FF/BF z tym szkłem np.
    Te fotki które pokazałeś na początku wcale nie są taka masakra BTW, choć nie wiem jak to w oryginale wygląda
    D800

  3. #13

    Domyślnie

    Jeżeli jestes pewny szkła...
    No właśnie nie, dlatego szukam kogoś z podkarpacia
    z szkłem pełna klatką na D300 czy D700 aby zamienić obadać
    Zachwyt nad czarno białymi zdjęciami, to ściema niespełnionych jurorów fotografików


  4. #14

    Domyślnie

    a ja sie zapytam jak te fotki robiles, tryb DX w aparcie ? JPG czy RAW ?

    bo ze swojego doswiadczenia z podpisaniem 12-24/f4 do D700 moge napisac tyle,
    ze tryb DX w puszce w polaczeniu z JPG generowanym przez aparat jakosciowo
    nie byl najwyzszych lotow.

    ta sama scena sfotografowana na FX do NEF i nastepnie wycieta do odpowiedniego rozmiaru
    w kompie wygladala zdecydowanie lepiej.

  5. #15

    Domyślnie

    Tak, w aparacie tryb autom. wyboru DX, plik JPG.
    Zachwyt nad czarno białymi zdjęciami, to ściema niespełnionych jurorów fotografików


  6. #16

    Domyślnie

    Jeśli usatysfakcjonuje Cię podpięcie Nikkora 24/2.8 lub Nikkora 50/1.8 to mogę pomóc. Ostatnio, co prawda ciężko z czasem, ale może uda się coś zorganizować. Sam chętnie zobaczyłbym jak 24/2.8 sprawuje się na FX. W podpisie masz stronę a na niej mail kontaktowy.
    Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem

  7. #17

    Domyślnie

    Turbo bdb się sprawuje 24 to na 2,8 spokojnie 200tką robiłem i byłem zadowolony.Robotek od szkieł trzeba było zacząć

  8. #18

    Domyślnie

    slavo71, widzę, że muszę się do Ciebie uśmiechnąć w kwestii 85/1.8. Od jakiegoś czasu to szkło mi po głowie chodzi. A nikt ze znanych mi Rzeszowskich nikoniarzy nie ma tego szkła w Rzeszowie. Tj nie miał

    A zresztą masz @.
    Ostatnio edytowane przez turbo ; 01-11-2008 o 17:05
    Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem

  9. #19

    Domyślnie

    Robotek od szkieł trzeba było zacząć...
    Mądry polak.. itd

    Najgorsze że dolar warijuje a z nim sprzedawcy,
    średnio o 500, do 900 zł.popodnosili ceny
    to jakaś paranoja.
    Zachwyt nad czarno białymi zdjęciami, to ściema niespełnionych jurorów fotografików


  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cypherdid Zobacz posta
    używasz 18-200 VR z d700?? ciekawe.. sprzedaj d70s i 18-200VR i kup tamrona 28-75/2.8 i 50/1.8 tanio i dobrze
    a tak btw ma ktos może sample jak obrazuje ten tami z d700 ?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •