Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Pilot do D70

  1. #11

    Domyślnie

    kuurcze fajne to to

    to kto by to sprowadzil w ilosci kilku sztuk? no bez przesady, chyba znajdzie sie kilku chetnych ?

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Wawa / Jasło
    Posty
    131

    Domyślnie

    Ja teraz jestem poza krajem, ale moze w Polsce sa dostepne takie piloty. Chyba, ze akurat ktos jest w USA i moze przywiezc pare sztuk
    D90 | 18-200 DX | 35 DX | SB-800 | Nova 3AW | Coolpix P310
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  3. #13

    Domyślnie

    ja swoj orginalny kupilem w Krakowie wczoraj za 80 zlotych ale byl ostatni
    nikon i troche rupieci........R2-D2

  4. #14
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    ML-L3 Remote Control do D70 w USA kosztuje $45

  5. #15
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Przepraszam Was wszystkich pomyliłem cenę pilot ML-L3 kosztuje $17 a pokrowiec na D70 model CF-D70 kosztuje właśnie $45

  6. #16
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Wawa / Jasło
    Posty
    131

    Domyślnie

    No to nas wystraszyles! Ja najdrozej znalazlem za $30 za pilota
    D90 | 18-200 DX | 35 DX | SB-800 | Nova 3AW | Coolpix P310
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  7. #17

    Domyślnie

    Gość powiedział, że sprowadzają na zamówienie w cenie 119 zł /szt
    A widziałeś tutaj
    http://www.cortland.com.pl/go/_info/...11238cd449d478
    po prawej stronie ekranu ML_L3 za 70 złotych 41 groszy

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Wawa / Jasło
    Posty
    131

    Domyślnie

    to jest cena netto, brutto - 85,90zl, a poza tym nie maja go na stanie. Jak w wiekszosci sklepow.
    D90 | 18-200 DX | 35 DX | SB-800 | Nova 3AW | Coolpix P310
    There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't.

  9. #19
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    zapytaj hesji...on ma w ofercie, a w każdym razie miał...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #20

    Domyślnie

    na piloty poczekamy sobie jeszcze. hesja mial je w ofercie, ale wycofal bo i tak nie byly dostepne. Nie rozumiem, dlaczego jest problem z wyprodukowaniem/dostarczeniem (niepotrzebne skreslic) takich *******ek jak piloty czy oslonki na LCD, ktorych od kilku miesiecy brakuje.
    Pozdrawiam, Lolas

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •