Dziś zajrzałem do pewnego sklepu i zapytałem o piloty do D70 bez większych nadziei. Gość powiedział, że sprowadzają na zamówienie w cenie 119 zł /szt. Pytałem czy biorą z Nikon Polska - nie, mają własnych dostawcówPonieważ na Allegro i w Nikon Polska panuje posucha jeśli chodzi o w/w sprzęt, pomyślałem sobie, że może być to dość istotne dla niektórych ludzi. I teraz pytanie do Admina: czy podanie namiaru na sklep nie będzie jakimś foux-pas, próbowałem doszukać się jakichś zasad podawania adresów na Forum [jakby nie było jest to reklama], ale jak zwykle nie znalazłem
![]()
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami