Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: D2h w LA

  1. #1

    Domyślnie D2h w LA

    Witam,

    mozecie mi polecic jakis sklep w LA gdzie w dobrych cenach mozna kupic refubrishowane d2h?
    MCC

  2. #2

    Domyślnie

    w miescie aniolow jest bardzo duzo nieuczciwych sklepow fotograficznych. handluja w nich przewaznie meksykanie i rosjanie. ja na Twoim miejscu zamowilbym z bhphotovideo (maja bardzo zacny dzial used parts) i poczekal grzecznie 2-3 dni na przesylke. powinienes byc zadowolony zarowno z ceny jak i jakosci.
    www.klinika-urody.eu | Nikon D700 | Nikkor 17-35/2.8 | Nikkor 50/1.4 | Nikkor 105/2.8 Macro | CZ 85/1.4 | (...) MAC addicted (...)

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bast3k
    w miescie aniolow jest bardzo duzo nieuczciwych sklepow fotograficznych. handluja w nich przewaznie meksykanie i rosjanie.
    Czasami warto sie zastanowic przed nacisnieciem wyslij co sie wysyla
    Tomek
    ---------

  4. #4

    Domyślnie

    Mozesz zapytac w SAmy's Camera (czasem mają) na Fairfax Ave. oraz w Simon's Camera na Higland Ave. niedaleko. Obydwa sklepy w Hollywood. Namiarow na podejrzane sklepy nie znam.

    Mariusz
    D300, Rolleiflex 6008

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bast3k
    ja na Twoim miejscu zamowilbym z bhphotovideo (maja bardzo zacny dzial used parts) i poczekal grzecznie 2-3 dni na przesylke. powinienes byc zadowolony zarowno z ceny jak i jakosci.
    Sprawdzilem cene na tym www.bhphotovideo.com - byl tylko d1x - chyba ich pogielo! Sprawdz CametaCamera na ebayu
    MCC

  6. #6

    Domyślnie

    sprawdz tylko zebys NIKUNa nie kupil
    Andrzej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •