Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Hard cafe

  1. #21
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Dopiero teraz tu zajrzałem i muszę powiedzieć panie Autograf, że coraz bardziej mi się podobają Twoje zdjęcia.

    Oczywiście pewnie zrobiłbym inną ramkę, a także (co istotniejsze) mniej niebieskie i zimne w nastroju - ale ogólnie to są raczej niuanse zależne od gustu. Zaś mniej ogólnie, to PLUS!

  2. #22

    Domyślnie

    Tez właśnie tu wpadłem i za Bomblem ... duuuuzy plus. Ramek się nie czepiam - każdy ma swój ulubiony styl
    Apropo postprodukcji ... Lubie ten typ obróbki - zwłaszcza dla średniowiecznyc budowli - ta surowość buduje wrażenie u odbiorcy, tu gdzie jestem nie ma za bardzo gdzie go zastosować
    Pozdrawiam: Camrak
    Down Under - the place to be!

  3. #23
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martix Zobacz posta
    Znów ta kostka, mieszkasz w bogatej okolicy
    Tu byś się zdziwił.

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Co do kadru, za mało z prawej strony i za dużo dołu.
    Cytat Zamieszczone przez Death666 Zobacz posta
    Ta podłoga to już niedługo będzie wizytówką kolegi Autografa
    No to kasować ten dól czy nie?

    Cytat Zamieszczone przez bombel Zobacz posta
    Zaś mniej ogólnie, to PLUS!
    To drugi będzie. Spoko, dzięki. Jeszcze dziewięćdziesiąt osiem zostało.

    Cytat Zamieszczone przez camrak Zobacz posta
    Ramek się nie czepiam - każdy ma swój ulubiony styl
    Jak to mówi moja sześcioletnia siostrzyczka - Patrycja: właśnie

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •