Dopiero teraz tu zajrzałem i muszę powiedzieć panie Autograf, że coraz bardziej mi się podobają Twoje zdjęcia.
Oczywiście pewnie zrobiłbym inną ramkę, a także (co istotniejsze) mniej niebieskie i zimne w nastroju - ale ogólnie to są raczej niuanse zależne od gustu. Zaś mniej ogólnie, to PLUS!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami