..z humorem trche![]()
Szukaj
..z humorem trche![]()
niepowtarzalny klimat
ale też jakiś realizm przekazu aż do bólu
Nikon D200, D80, 17-55mm f/2.8G ED-IF AF-S DX, 70-200mm f/2.8G ED-IF AF-S VR, żartowałem
Swietne, strasznie mi sie podoba. Spontan czy pozowane?
Btw. sprobuj sprzedac te fotke, mysle ze powinna miec wziecie.
D80 | N 18-70 | T 17-50 2.8 | N 80-200 2.8 | N 24 2.8 | N 50 1.8D | SB800 | oraz inne klamoty |
Zapraszam tekus.net | ŁÓDZKA GRUPA FOTOGRAFICZNA KORAB
spontan, przy pozowanym to by nie bylo wono
Dzieki!! jak chcesz to ci je sprzedam![]()
Hm, to znaczy, że ta mina jest autentyczna? Z początku pomyślałem, że wykrzywiłeś usta w jakimś PSie... ciekawa umiejętność, ja bym tak nie umiał!![]()
"realizm przekazu" - bo kojarzy mi się z jakimiś czeskimi komediami z lat 70. I dodatkowo te wszystkie obskurne rupiecie w tle, ten stolik z epoki i dziewczyna z pryszczami. Toż to czysty realizm, a nawet surrealizm bym powiedział![]()
Nikon D200, D80, 17-55mm f/2.8G ED-IF AF-S DX, 70-200mm f/2.8G ED-IF AF-S VR, żartowałem
zdjecie jest doskonale choc nie wiem czy nie pozowane tak czy inaczej jest super baaardzo mi sie podoba
pozdro![]()
Nikon D80 / tamron 17- 50 / sigma 70 - 300 APO + SB800 ,4GB sandisk extreme III ,pierścienie KENKO, statyw,filtry
sorry ale ten realizm sprawia ze odechciewa mi sie sniadania .. balagan w tle pryszcze na biuscie swiatlo nijakie .. wykrzywienei ust owszem moze sie nadaje by gdzies sie nim pochwalic ale czy na pewno na forum foto?
nie wiem gdzie wg reszty lezy jego doskonalosc .. ale jesli to jest doskonale zdjecie to ja sie poszwendam po pograniczu kiczu i niedoskonalosci![]()
No wlasnie to pogranicze kiczu jest swietne, taki mocny kontrascik do wytuningowanych foczek.
D80 | N 18-70 | T 17-50 2.8 | N 80-200 2.8 | N 24 2.8 | N 50 1.8D | SB800 | oraz inne klamoty |
Zapraszam tekus.net | ŁÓDZKA GRUPA FOTOGRAFICZNA KORAB
Skontaktuj się z nami