he he to samo pomyslalem godzine temu ;p
Szukaj
he he to samo pomyslalem godzine temu ;p
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem
"W Nikonie D90 znalazła się ta sama matryca co w D300" hmmm ciekawe...
D80 N 35 1.8G T 17-50 2.8 N 70-300 VR SB-600
burn - a nie prawda?
Problemy z AF. Z 50mm mam spory BF ale to raczej wina obiektywu a nie aparatu. Co do celności to jeszcze przed testem miałem malutkie zastrzeżenia. Ale nie byłem pewien o co chodzi. Nie da się tego sprawdzić a jednak ostatnio robiłem zdjęcia na weselu, 2 soboty pod rząd i nawet z 18-200 AF potrafił się nieźle pomylić. To nie jest wada bo może 1/100 zdjęć było do śmietnika ale wydaje mi się, że nie miałem takich problemów z D40 i D80.
ogladal ktos te filmiki? raczej tylko do ujec statycznych...
d300 mb-d10 n16-85 n50/1.4ais n55/2.8 n70-200 mf055xprob+488, sb-900
wlasne gniotowanko
Nie mam problemow z autofocusem. Szybko i celnie ostrzy z kitem 18-105 i z 50mm f1.8D (bo tylko te dwa szkla obecnie posiadam).
Juz nawet gdzies tu pisalem jak znalazl samolot na niebie, ktorego nawet w wizjerze nie widzialem i na nim celowal ostrosc.
musze powiedziec ze switej pamieci D80 z T17-50 chybil dosc czesto ale zawsze uwazalem to za wine szkla stuprocentowo, teraz wiem ze jednak puszka tez dawala ciala poniewaz dopiero w momencie jak przeczytalem opinie o AF zauwazylem ze na ostatnie 1000 zdjec z D90 -i ww szklem jakos nie zauwazylem problemow....
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
@malisz, zawsze można zmontować sobie (albo kupić) steadycam , trzeba przyznać że bawienie się głębią jest rewelacyjne
http://www.youtube.com/watch?v=N2Qmc...eature=related
jak ktoś chce wybitnie amatorskie filmy to proszę
http://vimeo.com/user830528/videos
ten filmik jest calkiem calkiem
d300 mb-d10 n16-85 n50/1.4ais n55/2.8 n70-200 mf055xprob+488, sb-900
wlasne gniotowanko
Skontaktuj się z nami