Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Test D90

  1. #11

    Domyślnie

    he he to samo pomyslalem godzine temu ;p
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Krasnystuff
    Posty
    133

    Domyślnie

    "W Nikonie D90 znalazła się ta sama matryca co w D300" hmmm ciekawe...
    D80 N 35 1.8G T 17-50 2.8 N 70-300 VR SB-600

  3. #13

    Domyślnie

    burn - a nie prawda?
    Problemy z AF. Z 50mm mam spory BF ale to raczej wina obiektywu a nie aparatu. Co do celności to jeszcze przed testem miałem malutkie zastrzeżenia. Ale nie byłem pewien o co chodzi. Nie da się tego sprawdzić a jednak ostatnio robiłem zdjęcia na weselu, 2 soboty pod rząd i nawet z 18-200 AF potrafił się nieźle pomylić. To nie jest wada bo może 1/100 zdjęć było do śmietnika ale wydaje mi się, że nie miałem takich problemów z D40 i D80.

  4. #14

    Domyślnie

    ogladal ktos te filmiki? raczej tylko do ujec statycznych...
    d300 mb-d10 n16-85 n50/1.4ais n55/2.8 n70-200 mf055xprob+488, sb-900
    wlasne gniotowanko

  5. #15
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie

    Nie mam problemow z autofocusem. Szybko i celnie ostrzy z kitem 18-105 i z 50mm f1.8D (bo tylko te dwa szkla obecnie posiadam).
    Juz nawet gdzies tu pisalem jak znalazl samolot na niebie, ktorego nawet w wizjerze nie widzialem i na nim celowal ostrosc.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przyjazny.Eu Zobacz posta
    I temat czy warto zamieniac 80 na D90 zostanie zamkniety.
    Zgadzam się. Nie warto

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zen Zobacz posta
    Jakoś nie widzę tego zjawiska w normalnym użytkowaniu ale pewnie teraz się zacznie ogólne narzekanie. Podobnie było z T17-50. jak już ktoś zauważył że ma FF lub BF, to nagle wszyscy zaczeli to zauważać.
    Nie widzę różnicy w działaniu AF w odniesieniu do Canona 40D, który ma lepszy AF. Pewnie w testach to widać, ale w praktyce trudno coś wyczuć.

  8. #18

    Domyślnie

    musze powiedziec ze switej pamieci D80 z T17-50 chybil dosc czesto ale zawsze uwazalem to za wine szkla stuprocentowo, teraz wiem ze jednak puszka tez dawala ciala poniewaz dopiero w momencie jak przeczytalem opinie o AF zauwazylem ze na ostatnie 1000 zdjec z D90 -i ww szklem jakos nie zauwazylem problemow....
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

  9. #19

    Domyślnie

    @malisz, zawsze można zmontować sobie (albo kupić) steadycam , trzeba przyznać że bawienie się głębią jest rewelacyjne

    http://www.youtube.com/watch?v=N2Qmc...eature=related

    jak ktoś chce wybitnie amatorskie filmy to proszę
    http://vimeo.com/user830528/videos
    d90/Practica/Pentacon Six/Lubitiel/
    na zmianę
    filmy z D90

  10. #20

    Domyślnie

    ten filmik jest calkiem calkiem
    d300 mb-d10 n16-85 n50/1.4ais n55/2.8 n70-200 mf055xprob+488, sb-900
    wlasne gniotowanko

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •