Witam szanownych forumowiczów. może na początku się przedstawiemam na imię Robert, mieszkam w Krakowie i jestem "ukrytym" forumowiczem już od jakiegos czasu, w dużej mierze dzięki Wam kupilem D50+18-70 (wcześniej używalem Nikona 995). Pora na mój pierwszy post... mam wrażenie że mojemu aparatowi cos dolega, mianowicie lubi sie czasami "zawiesić" autofocus tzn. aparat nie reaguje na wciśnięcie spustu do połowy. Niby nic szczególnego, da się z tym żyć-wystarczy wyłączyć i włączyć ale sprzęt jest na gwarancji więc może warto z tym coś zrobić(serwis). Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami