Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: pierwszy

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MikeP Zobacz posta
    No zdjecie. pstryk bez najmniejszej rewelacji. Ostrosc na twarzy juz chba nikogo specjalnie nie dziwi...
    no racja ale miałem tylko kilka chwil w ciągu dnia żeby na czymś wytestować sprzęt i już się z niego cieszę jak cholera
    D90 | N50 | N18-105 | N70-300
    carlito na digarcie
    www.element.media.pl

  2. #12

    Domyślnie

    no i to zupelnie normalny objaw ze sie cieszysz, ale my tu wszyscy mamy sprzet i jakby kazdy wpakowal swoje zdjecia z momentow jak sie ciesza to z tego forum bylby niezly smietnik. tak mi si przynajmniej wydaje.

  3. #13

    Domyślnie

    MikeP malkontent dziś z Ciebie wychodzi
    widziałem tu radosną tfurczość w gorszym wydaniu

  4. #14

    Domyślnie

    spoko, też nie lubię śmietników ale liczyłem bardziej na jakieś porady, konstruktywną krytykę i chciałem się przedstawić, na nagrodę nie liczyłem
    pozdrawiam
    D90 | N50 | N18-105 | N70-300
    carlito na digarcie
    www.element.media.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •