Szukaj
no i to zupelnie normalny objaw ze sie cieszysz, ale my tu wszyscy mamy sprzet i jakby kazdy wpakowal swoje zdjecia z momentow jak sie ciesza to z tego forum bylby niezly smietnik. tak mi si przynajmniej wydaje.
MikeP malkontent dziś z Ciebie wychodzi
widziałem tu radosną tfurczość w gorszym wydaniu
spoko, też nie lubię śmietników ale liczyłem bardziej na jakieś porady, konstruktywną krytykę i chciałem się przedstawić, na nagrodę nie liczyłem
pozdrawiam
Skontaktuj się z nami