Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Ryba lubi wodę

  1. #1

    Domyślnie Ryba lubi wodę

    Ryba lubi wodę,tak to sobie zatytułowałem,i jestem ciekaw wszelakich uwag.
    1.2.[/IMG]
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  2. #2

    Domyślnie

    Niestety nie, wiem że w rybim aby nie było przerysowań trzeba postacie mieć w ścisłym centrum kadru - ale uważam że oprócz tego że zdjęcia są inne niż zwykłe ślubniaki to u mnie nie otrzymują dobrych not... trzeba się ciut pobawić z lampą i zrobić większą dramaturgię tła
    śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
    Pawel Borowka
    <')(((<-( <')(((<-( The deeper I go
    <')(((<-( The better I get

  3. #3

    Domyślnie

    ryba tym bardziej trzeba kontrolowac co jest w kadrze. moim zdaniem niestarannie skadrowane

  4. #4

    Domyślnie

    I horyzont jakiś taki krzywy
    D300 S10-20 S30 1.4 N85 1.8 T17-50 2.8 N80-200 2.8

  5. #5

    Domyślnie

    Przyłączam się do opini Michała i Marka.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kosmaster Zobacz posta
    I horyzont jakiś taki krzywy
    bo to rybie oko i celowo zrobiłem taki horyzont ,zrobiłem to troszkę ekstremalnie i taki miałem zamiar żeby było inaczej ,ale skoro się niepodoba ,trudno
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  7. #7

    Domyślnie

    Chyba nie zrozumiales zartu Krzywy czyli po lewej mniej niz po prawej. Wszystko sie wali na lewo w pierwszym zdjeciu. Leci leci a tu... o prosze łódki kawałek

  8. #8

    Domyślnie

    Z rybą to jest tak:
    - podziwiamy zdjęcia "rybne" innych,
    - dochodzimy do wniosku, że to tak fantastyczny obiektyw, że praktycznie zdjęcia same się robią,
    - kupujemy ją i fascynujemy się przerysowaniami, które można uzyskać,
    - co tam, że w kadr wchodzą nasze buty, brzuch i wszelakie inne, nieporządane "śmieci", to zauważamy dopiero na komputerze, albo jak nam wytkną inni
    - tutaj przygoda niektórych się kończy, bo szybko dochodzą do wniosku, że ten obiektyw jest nudny, mało kreatywny,
    - ci, którzy przy niej pozostają odkrywają, że "zniekształcenia" są tylko środkiem artystycznym, a nie celem samym w sobie.

    Nie napisałem tego być cię krytykować, ja sam przeszedłem te wszystkie etapy. i ryby jeszcze nie sprzedałem, podglądam innych i uczę się jej używać jako "środka artystycznego".
    Pozdrawiam i również życzę wytrwałości.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  9. #9

    Domyślnie

    Właściwie trudno się nie zgodzić z poprzednikami, aczkolwiek dwójka mi sie podoba
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald Zobacz posta
    aczkolwiek dwójka mi sie podoba
    Bo zdjęcie ogólnie jest bardzo sympatyczne, młodzi uśmiechnięci, kolory miłe ... tylko te betony psują nieco odbiór.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •