Dzięki za komentarze
Co do nazwy to wymyśliłem przy okazji zdjęć w innej fabryce, ale gdy tylko zobaczyłem ten kadr to tytuł nie mógł być inny.
Niestety nie mogłem zrobić zdjęcia kiedy chmury były pięknie podświetlone przez słońce, ale i tak udało się wyczekać całkiem niezłe oświetlenie.
wutomek toż to elektrownia w Bełchatowie. Podpowiem jeszcze, że zdjęcie robione z wieżowca na os. dolnośląskim.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami