Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Fabryka chmur

  1. #21

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze
    Co do nazwy to wymyśliłem przy okazji zdjęć w innej fabryce, ale gdy tylko zobaczyłem ten kadr to tytuł nie mógł być inny.
    Niestety nie mogłem zrobić zdjęcia kiedy chmury były pięknie podświetlone przez słońce, ale i tak udało się wyczekać całkiem niezłe oświetlenie.
    wutomek toż to elektrownia w Bełchatowie. Podpowiem jeszcze, że zdjęcie robione z wieżowca na os. dolnośląskim.
    NIKON Coolpix S510

  2. #22

    Domyślnie

    Podoba mi się. Tytuł też jak w dychę. To lubię w fotografii.

  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seeker Zobacz posta
    "A moge poprosic oryginalny rozmiar na tapetke?"

    Pokoj bedziesz tapetowal?
    Ksiazke piszesz?

    :P

  5. #25
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    tym razem udało się

  6. #26

  7. #27
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Co się udało ?
    zdjęcie się udało, zdjęcie... wyszło z aparatu, fajne jest...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •