Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1

    Domyślnie X-Ray, czyli co nieco okiem Mroczka

    No więc chyba kolej na mnie by pokazać coś co mi się udało z naszych ludzi ustrzelić (bo niedźwiedzi, wilków czy rysi mi się nie udało).

    W pierwszy właściwy dzień pleneru udało mi się pożyczyć od wilk325 fajne manualne szerokie szkiełko, a efekty poniżej:

    1. zaraz po wyjechaniu zatrzymaliśmy się przy rzece

    2. sam siebie złapałem, tzn. swoje ID a dalej są Thormir z prawej a ten mały to nie wiem kto to

    3. wilk325 strzelający przed siebie

    4. PrzeMoon i Thormir w Bardzo Mądrym Wynalazku w drodze na zaporę

    5. wilk325 za kółkiem, chować się kluchy bo i tak Was wyprzedzimy

    6. dzień dobry policja, poproszę prawo jazdy, dowód rejestracyjny i ubezpieczenie? Państwo jadą na zlot NKP? to poproszę jeszcze w alkomacik

    7. wyglądaliśmy jak chińscy turyści z tymi aparatami, co?

    8. ja nie wiem, ale na początku wszyscy strzelali pod słońce

    9. tu też?

    w tym momencie zrobiliśmy grupówkę, ale bez kilku osób więc trzeba będzie je wkleić, zjechaliśmy na dół by wejść do zapory, no i w tym momencie ja też zjechałem, trzy doby wstecz po 3-4h snu to jednak mało, później nocka picia i yhmm palenia też więc musiałem mieć mroczki przed oczami, niestety głowa trochę przecięta, więc dzięki wilk325 i pomocy PaulinyB dostałem się do szpitala, gdzie zrobili mi zdjęcie, założyli trzy szwy i dali glukozy bym mógł dalej funkcjonować na zlocie, a zdjęcie o którym mówiłem, że będzie najlepsze na zlocie to poniżej:


    10. kolejny dzień zaczął się nieco lepiej niż poprzedni i wyjechaliśmy w poszukiwaniu nowych i ciekawych obrazków, a tu mały postój przy cerkwi, na foto wilk325, Badi, yaqb81, Zink

    11. czasem canonowcy mają dziwne pomysły, albo są po prostu leniwi :P PaulinaB i Badi

    12. do 400 byli chętni, nie ma co, fajne szkło; yaqb81, Zink, wilk325, Goniu, PaulinaB

    13. Goniu z 400tką polował na czaple

    14. py1szczak2 na polowaniu

    15. Goniu wraca z polowania, ale zadowolony nie jest, chyba czapla mu zwiała

    16. na małej tamie

    17. idąc rozmawiali, do siebie się uśmiechali, a czasem fotografowali: Goniu, Zink, Badi, PaulinaB

    18. PrzeMoon coś chyba zauważył, a wygląda jak w bocianim gnieździe

    19. cały czas ktoś za nami jeździł, wygląda jak Straż Graniczna, ale chyba Sl@wcio by nam powiedział, więc to muszą być nasi

    20. w Siekierezadzie sprawdzałem czy aby yaqb81 nie jest jednym z Biesów, test zdał, mam jego odbicie

    21. a za wilk325 ewidentnie chodził duch Chivas Regal

    22. Badi sorry, że zrobiłem z Ciebie TwoFace

    23. wieczorne fotografowanie to chyba nowość dla canonowców bo Badi się jakoś zdziwił, że Nikonowcy robią foty wieczorem i nieźle im idzie :P

    24. PaulinaB, wilk325, Zink, py1szczak2 zdecydowanie też fotografowali, bo było co

    25. i ostatnie już zdjęcie, gdzie reszta zespołu sobotniego yaqb81, Goniu, PrzeMoon też zatrzymywali zachód w bieszczadach



    dzięki wszystkim za wspólny zlot, czekam na kolejny, pozdro

  2. #2

    Domyślnie

    Super rep

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Super rep
    Dzięki Piotrze, z Twoich słów to naprawdę pochwała i w końcu się jej doczekałem

  4. #4

    Domyślnie

    Super reportaż! Niezle sie uśmiałam. Aha... Szóstej klepki to pewnie juz dawno nie masz ale ciekawe czy 5 jescze sie trzyma po tym wypadku :P
    hehehe nie bij

  5. #5

    Domyślnie

    no tego to nie jestem pewien, bo jak ruszam głową to mi coś w środku lata, boję się bardziej o tą czwartą niż o piątą

  6. #6

    Domyślnie

    fajny reportaz - ja narazie nie mam czasu aby cos wstawiac - walcze z kompem
    b202 to w srodku co lata to mozg, tez tak mam. Gorzej jak Ci cos w brzuchu lata — wtedy to sie nazwa marskosc watroby


  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez deoc Zobacz posta
    walcze z kompem
    mydłem go, mydłem

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez b202 Zobacz posta
    mydłem go, mydłem
    Probowalem, bez skutecznie - moze wodka sprobuje


  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba Twój reportaż i opis, tak samo jak Twój portret - niestety wykonany nie przez Ciebie, ale za to na wielkim formacie.

  10. #10

    Domyślnie

    Fajny reportaż. Teraz przynajmniej wiem co robiliście w dniu, w którym słońce nie wzeszło.
    Ale Ci foty zrobili . Dobry kontrast, w miarę ostre, tylko coś jakby hmm.... pusty?
    Daniel
    D90, S 10-20/4-5,6, Tamron 17-50/2.8, Tamron 90/2,8, Nikkor 70-300VR, S 150-500 OS, Manfrotto 055XPROB

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •