Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Do krytykowania

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Chango
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Warszawa, Tapachula
    Posty
    65

    Domyślnie Do krytykowania

    Takie trzy eksperymantalne do ekstremalnej krytyki
    1

    2

    3
    Dobry fotograf również robi złe zdjęcia, ale w przeciwieństwie do złego potrafi wyrzucić je do kosza

  2. #2

    Domyślnie

    chaszcze w trzech odsłonach ?
    D80 + 18-200 VR+Marumi-fujiyama DHG

  3. #3
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Doskonale rozumiem co autor miał na myśli. A mianowicie miał na myśli przekazanie idei która się nazywa "kontrast". Czyli kontrast jednego wyrazistego obiektu z mniej wyrazistym tłem. Czyli na jedynce kontrast wyrazistych oszronionych gałęzi z mniej wyrazistym laskiem w głębi. Czyli taki efekt wymiarowości. Nie wiem czy to dokładnie autor miał na myśli robiąc to zdjęcie, ale tak to odczytałem.
    Jeżeli więc to była ta idea przewodnia zdjęć, to wyszła ona mniej więcej tylko na pierwszym zdjęciu. Na pozostałych dwóch raczej nie wyszła...

  4. #4
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie

    Hmm, po tytule sądzę , że autor sam nie za bardzo jest pewnien tych zdjęc. Mnie się żadne niestety nie podoba.
    D700 16,17-35,35

  5. #5
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendryn Zobacz posta
    Hmm, po tytule sądzę , że autor sam nie za bardzo jest pewnien tych zdjęc. Mnie się żadne niestety nie podoba.
    Też tak uważam, ale wtedy bardzo przydaje się filozofia.

  6. #6

    Domyślnie

    Mi najbardziej podoba się ostanie - mały kontrast dał dość klimatyczny efekt - detale są mniej "nerwowe" i w jakiś sposób wydaje mi się ciekawe na tle dwóch pierwszych.

  7. #7

    Domyślnie

    Mi sie nie podobaja niestety zupelnie, jesli toeksperyment, to nieudany, uwazam. Jak by sie nie dopatrywac, to nadal kiepsko oswietlone chaszcze...
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  8. #8
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Kochani, nie zniechęcać! Droga do każdego udanego eksperymentu prowadzie przez setki eksperymentów nieudanych! Jak się nie odważysz na nieudane eksperymenty to nigdy ci się nic nie uda..!

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar Chango
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Warszawa, Tapachula
    Posty
    65

    Domyślnie

    Cytat:
    "Napisał jendryn
    Hmm, po tytule sądzę , że autor sam nie za bardzo jest pewnien tych zdjęc. Mnie się żadne niestety nie podoba.

    Też tak uważam, ale wtedy bardzo przydaje się filozofia. "


    Zgadza się nie jestem pewien tych zdjęć (zresztą pejzaż to nie moja specjalność) i zdaje sobie sprawę, ze nie są za dobre technicznie chodziło mi bardziej o odczucia emocjonalne powstające podczas oglądania tych zdjęć. Mnie na przykład te zdjęci denerwują albo może inaczej "niepokoją" ale może tylko na mnie tak działają
    W każdym razie zdjęcia chyba idą do kosza
    Dzięki za komentarze
    Dobry fotograf również robi złe zdjęcia, ale w przeciwieństwie do złego potrafi wyrzucić je do kosza

  10. #10

    Domyślnie

    Bron Boze, nie zniechecam. Oczywiscie Swiatlo ma racje, eksperymentowac trzeba, a obowiazkiem publicznosci jest oceniac wyniki tych eksperymentow Na pewno nastepnym razem bedzie lepiej.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •