masz coś z wodospadów?
Szukaj
masz coś z wodospadów?
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Mnie najbardziej podoba się 2
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Dzięki za uwagi. Odpowiadam na pytania w kolejności
Orsacchiotto - filtr Hoya ND400 - przejeżdżałem tam o takiej porze, iż bez niego nie można by zrobić tak długiego czasu bez prześwietlenia niestety.
ADAS - niestety nie, nie miałem nawet czasu, żeby udać się do Kamieńczykanext time może.
Szkoda bo te są świetne a myslałem, że to preludium do wodospadów. Ech.
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Majac taki wybor, chcialoby sie skompletowac 1 ujecie z tych 3.
Nie jest to jednak namowa do szopowania, po prostu w kazdym co innego wyszlo lepiej.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
świetna seria
piękne kolorki... tylko pozazdrościć takiego miejsca
Mamiya + Sony
wg mnie 3 najlepsza.
kokesz
D 300, N 50 f 1,8, N 16-85 VR , N 70-300 VR , SB 600
Skontaktuj się z nami