Witam. Niedawno wystawiłem panoramę z Siwej Przełęczy. Zwróciliście słuszną uwagę, że brakuje dołu. Postanowiłem pokazać widoczek z tego samego miejsca, z dołem, ale niestety już nie panorama.
Szukaj
Witam. Niedawno wystawiłem panoramę z Siwej Przełęczy. Zwróciliście słuszną uwagę, że brakuje dołu. Postanowiłem pokazać widoczek z tego samego miejsca, z dołem, ale niestety już nie panorama.
Nieszkodzi ,że nie panorama,bo widoczek pikny...
Pzdr
Andrzej
Pozdrawiam
Andrzej.
Bardzo dobre zdjecie, a widok przepiekny!
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Dobre zdjęcie , widok świetny
Uuuuu la, la . Wspaniałe ujęcie. Kolory również. Chciałbym zobaczyć to w ogromnym formacie.
Skontaktuj się z nami