Szukaj
moją uwagę zwróciła 5 ...ciekawa, nawet kusząco ciekawa... co do reszty... oj Koleżeństwo się wypowie..., oj wypowie![]()
1, 2, 4, 6, 8, 9 - Gratulacje! Świetny plener
Na 2 kolor garnituru pana młodego świetnie zagrał w tym świetle, jestem pod wrażeniem![]()
8,9 fajne, co się stało z suknią na 2?
oporacuj troszkę nad obróbką
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
D700 + 35 + 85 i po co więcej?
eee, brudzia dopiero po ślubie?![]()
zdjęcie życia jeszcze przede mną
Najlepsze 8 i 9,
5-tka fajana ale poprosiłbym w innej wersji, może oryginalnej,
na 1-ce rzeczywiście skarpetka pana młodego jakoś przeszkadza,
generalnie fajna para i fajne miejsca,
pokaż więcej![]()
......uczeń praktyki. D80.
Jak dla mnie 5, 8 i 9. Reszta nie bardzo a zwłaszcza te z kieliszkami ;(
To moja subiektywna ocena więc się nie przejmuj
Pozdrawiam!
1, 8, 9 - najlepsze![]()
D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ
bardzo fajny secik![]()
D3s, D3, N 14-24 f2.8, N 16-35 f4.0, N 24-70 f2.8, N 24-120 f4.0, N 70-200 f2.8 vr, N 85 f1.4, N 50 f1.4 Af-s, N 35 f1.4, N 24 f1.4, N 16 f2.8, SB-900/800 + CLS SU-800, iMac 27" i7
Skontaktuj się z nami