Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Florentyna - secik

    kilka "pierwszych lepszych " z dzisiejszej serii

    Zapraszam do komentowania i wyśmiewania.

    1

    2

    3

  2. #2

    Domyślnie

    co za "superpomocnik" ocenia prace i nie dodaje komentarza dlaczego i co jest nie tak ???

    Znajdzie się ten szef szefów ?

    Dziecinada

  3. #3

    Domyślnie

    strasznie "szare" sie zrobilo to czarne tlo. reszta w miare ok

  4. #4

    Domyślnie

    to efekt obrobki.. musiałem jakoś sukieneczke wyciagnąc z cienia nie paląc rąk i twarzy

  5. #5

    Domyślnie

    trzrba bylo pania zabrac w plener. jakos lubie twoje plenerowe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •