Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Problem z Digimate II

    witam,
    problem polega na tym ze wrzuciłem do digamate II dysk 80GB WD i cos sie gryzie, wykrywa dysk włacza sie a po paru sekundach pojawia sie napis FAIL i 89. nie wyswietla sie pojemność dysku ani nie mozna nic skopiowac.
    jak podłacze databank przez usb do kompa, to mam pełen dostep do dysku- z mozliwoscia kopiowania z kompa do digi i na odwrót. ALE nadal nie czyta flashów :(

    jak wrzuciłem dysk z laptopa (40gb) do digimate to wszystko normalnie hula -zrzuca karty, wszystko dobrze wyswietla etc.

    Miał ktos podobny problem?? prosze o jakies sugestie co moze byc nie tak??
    dysk jest sformatowany na FAT32 i cache 8MB :!:

    btw, jak podłączałem digimate przez usb do kompa, to chciałem go jeszcze raz sformatowac... ale jedyna opcją był NTFS :?

  2. #2

    Domyślnie

    jest caly watek na temat tego urzadzenia. wystarczy poszukac.

  3. #3

    Domyślnie

    taa, troche nie mam czasu na przebijanie sie przez bodajze 14 stron o digimate musze uruchomic to cudo kumplowi i wysłac przed koncem tyg

  4. #4

    Domyślnie

    To życzę Ci powodzenia, dopóki nie przyczytasz mojego wątku, to będziesz błądził w nadzieji na powodzenie

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


  5. #5

    Domyślnie

    thx, przebrnałem przez Twój topic. juz wiem na czym stoje, kumpel sie ucieszy ze "zainwestował" 300zł w WD

    pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie Re: Problem z Digimate II

    Cytat Zamieszczone przez Sun Zi
    witam,
    problem polega na tym ze wrzuciłem do digamate II dysk 80GB WD i cos sie gryzie, wykrywa dysk włacza sie a po paru sekundach pojawia sie napis FAIL i 89. nie wyswietla sie pojemność dysku ani nie mozna nic skopiowac.
    jak podłacze databank przez usb do kompa, to mam pełen dostep do dysku- z mozliwoscia kopiowania z kompa do digi i na odwrót. ALE nadal nie czyta flashów

    jak wrzuciłem dysk z laptopa (40gb) do digimate to wszystko normalnie hula -zrzuca karty, wszystko dobrze wyswietla etc.

    Miał ktos podobny problem?? prosze o jakies sugestie co moze byc nie tak??
    dysk jest sformatowany na FAT32 i cache 8MB

    btw, jak podłączałem digimate przez usb do kompa, to chciałem go jeszcze raz sformatowac... ale jedyna opcją był NTFS
    czasami są problemy z digimate i dyskami WD, poproś sprzedawcę o inny model digimetaII powinno to rozwiązać problem (u mnie pomogło)
    D200 / D3200 / D610 || Nikkor 18-35|| Nikkor 24-70 AFS 2.8G || Nikkor 50 1.8D || SB-800 ||

  7. #7

    Domyślnie

    próbował z innym digi II i digi III, tez nie chodził skonczyło sie na tym ze kupiłem dysk samsunga.
    topic uważam za zakonczony
    pzdr

  8. #8

    Domyślnie

    Ja też mam problem z tą obudową, ale trochę innego rodzaju. Opisałem go w tym miejscu, żeby nie robić już zamieszania. Będę wdzięczny za porady, jak się z tym uporać i co robić, by wyeliminować ten problem w przyszłości.

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artful
    Już tak. Dziękuję.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •