Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Chorwacja

  1. #1

    Domyślnie Chorwacja

    Witajcie!
    To moje krajobrazowe początki. 2 fotki z urlopu w Chorwacji. Co myślicie? Konstruktywne uwagi mile widziane


    Pozsrawiam!

    EDIT - niestety brak zdjęć, linki wygasły, są białe prostokąty. Usunąłem, bo te białe prostokąty się pokazują na pasku ze zdjęciami losowymi. Pracujemy nad rozwiązaniem by się tam takie miniatury nie pokazywały wcale.
    Jeśli macie te zdjęcia to proszę napisać do mnie, wspólnie je damy rade podmienić
    Autorów zdjęć zapraszam do umieszczania fotografii na naszym hostingu.
    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 14-03-2021 o 11:57
    body | stałki | 3xSB | 5xYN | RF-602 | Pixel King |

  2. #2

    Domyślnie

    2 mi się podoba.

  3. #3
    Rozmowny Awatar mariusz_777
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Sosnowiec / Dąbrowa Górnicza
    Posty
    643

    Domyślnie

    Fajne ale dlaczego podłoga taka ciemna jest na jedynce widać tylko zarysy jakiegoś kamyka na dole a mogło by być ciekawsze ujęcie jak by było więcej widać.
    Pozdrawiam
    Nikon D40

  4. #4

    Domyślnie

    Szare połóweczki aż się proszą! Pierwsze mogło być dobre, no ale właśnie dół za ciemny...

  5. #5
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    A może właśnie były połóweczki, tylko nie tą połówką do góry?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bombel Zobacz posta
    A może właśnie były połóweczki, tylko nie tą połówką do góry?
    Rzeczywiście, tak też mogło być

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bombel Zobacz posta
    A może właśnie były połóweczki, tylko nie tą połówką do góry?
    nie nie było jeszcze się nie dorobiłem...
    mam wersję jedynki gdzie dół jest jaśniejszy - wrzucę później
    body | stałki | 3xSB | 5xYN | RF-602 | Pixel King |

  8. #8

    Domyślnie

    1 za ciemna (szkoda), a w 2 cialbym jakies 2-3 cm dolu.
    Podoba sie.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  9. #9

    Domyślnie

    A mnie się podoba tak jak jest. Świetne zdjęcia.
    Ale ja inny jestem

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    A mnie się podoba tak jak jest. Świetne zdjęcia.
    Ale ja inny jestem
    cóż widocznie ja też jestem inny

    Dziękuję wszystkim za opinie.
    body | stałki | 3xSB | 5xYN | RF-602 | Pixel King |

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •