Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Stabilizacja matrycy - PENTAX - sample

    Witajcie

    Test stabilizacji w nowej lustrzance cyfrowej Pentaksa, np.:

    http://kakaku.com/images/article/ad/...Bpart4_48a.jpg wylaczona

    http://kakaku.com/images/article/ad/...Bpart4_51a.jpg wlaczona

    reszta tutaj: http://translate.google.com/translat...d%2Findex.html

    Pzdr
    Spinner
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  2. #2

    Domyślnie

    Hm... widzę "wylaczona i wlaczona" ale fotek nijakich nie widzę
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  3. #3

    Domyślnie

    Wyglada zachecajaco!
    Pozdrawiam, Lolas

  4. #4

    Domyślnie

    Valdek - nie widzisz linkow?
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  5. #5

    Domyślnie

    Ciekawe kiedy N coś takiego zastosuje w korpusie.Szkoda że tego K100D nie wypuścili troche wcześniej.Wtedy ktoś by się obudził
    EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
    Insta : @pan_portrecik

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spinner
    Valdek - nie widzisz linkow?
    u mnie widać tylko ten jeden ostatni natomiast nie mam linkow do zdjęć
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  7. #7

    Domyślnie

    No to nie wiem co jest... inni widza?

    BTW - za forum P:

    "Ciekawy jest też wywiad z jednym z konstruktorów - dowiadujemy się z niego, że Pentax pracował nad SRem około 20 lat (tak, tak, zaczął jeszcze w erze filmu) jak również, że nasza firma sprzedała w sumie 24 miliony obiektywów (manualnych i AF) do tej pory i oczywiście wszystkich da się używać na K100D z SRem! "

    Tiaaa

    Pzdr
    Spinner
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  8. #8
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Spinner, no to kiedy chwalisz się nową puszką?
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    stolica Warmii
    Posty
    127

    Domyślnie Re: Stabilizacja matrycy - PENTAX - sample

    Cytat Zamieszczone przez Spinner
    Witajcie

    Test stabilizacji w nowej lustrzance cyfrowej Pentaksa, np.:

    http://kakaku.com/images/article/ad/...Bpart4_48a.jpg wylaczona

    http://kakaku.com/images/article/ad/...Bpart4_51a.jpg wlaczona
    Spinner
    Spinner a jak byś jeszcze pokazał Exify, albo przynajmniej powiedział jaki tam czas został użyty to już bym był w pełni szczęśliwy

  10. #10

    Domyślnie

    Eeee...spokojnie, mam czas, na razie 645 musi byc pierwszy...
    Co do cyfry to moze poczekam na nastepny - jesienia ma byc K10D... Nie ma pospiechu

    Pzdr
    Spinner
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •