Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: ***

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JacekM Zobacz posta
    D700 + 85/1,8
    Powiedzialem sobie, ze jak te foty beda z D700 to bedzie ostatni "trigger" przekonujacy/potwierdzajacy kupno.
    Dzieki.

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MARTINK Zobacz posta
    Powiedzialem sobie, ze jak te foty beda z D700 to bedzie ostatni "trigger" przekonujacy/potwierdzajacy kupno.
    Dzieki.
    i po co Ci to było ?

    Ps.
    a żona juz wie hiehiehie
    |sprzęt dostarcza firma Nikon & Sigma|

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrozikulus Zobacz posta
    i po co Ci to było ?

    Ps.
    a żona juz wie hiehiehie
    Powiedziala zebym sobie kupil jak chce
    Jakos tak... hmm dziwnie bez podchodow itp.

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MARTINK Zobacz posta
    Powiedziala zebym sobie kupil jak chce
    Jakos tak... hmm dziwnie bez podchodow itp.
    podejzane
    |sprzęt dostarcza firma Nikon & Sigma|

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MARTINK Zobacz posta
    Powiedzialem sobie, ze jak te foty beda z D700 to bedzie ostatni "trigger" przekonujacy/potwierdzajacy kupno.
    Dzieki.
    Czyli ze "bedzie na mnie"

  7. #7

    Domyślnie

    bardzo fajne , natomiast patrzac na tlo , utwierdzam sie w przekonaniu , ze do D700 jako portret raczej 135 f2 , ewentualnie lepsza perspektywa bylaby z 80-200 ....
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •