Jeszcze ciepłe.
Pobudka o 5 rano, prysznic, termos z herbatą i w plener
Oto efekty, tak na szybko, dopiero się za te fotki zabieram, więc będzie więcej w przyszłości

Pozdrawiam

1.

2.