Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: BF/FF Pomocy

  1. #1
    adam_wad
    Gość

    Domyślnie BF/FF Pomocy

    Wiem że temat był pewnie wałkowany ale szukam dziś dość długo i ni emoge znaleźć

    TEST FF/BF w d70

    wiem że był gdzieś opis po polskiemu jak to zrobić jeśli można to prosze o linka


    po za tym pytanie

    czy serwis po gwarancji reguluje za darmo i ile to trwa i czy tylko warszawa
    Aparat kupiony z drugiej ręki

  2. #2
    kubelt
    Gość

    Domyślnie

    Wszak nie po polsku ale test jest http://www.focustestchart.com/chart.html

  3. #3
    adam_wad
    Gość

    Domyślnie

    A jak z regulacją wtedy jest ?

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Krapkowice
    Posty
    61

    Domyślnie

    Przyznam że w archiwum jest za dużo wątków z BF/FF, ciężko to przeszukać. Pamiętak jednak, że był kiedyś doklejony taki test do wydruku. A może się mylę. Skorzystał bym chętnie, bo coś ostatnio się zaniepokoiłem swoim kitem szczególnie przy otwartej na maxa przysłonie. Z góry dzięki za info.
    D70 + kit + 70-300G + 512 SanDisk ultra 2 + Lowepro orion trekker II.

  5. #5

    Domyślnie

    Przecież Kubelt podał wam linka - tam jest wszystko łącznie z tablicą do pobrania...wystarczy "posuwaczek" przesunąć
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Krapkowice
    Posty
    61

    Domyślnie

    OK OK. po otworzeniu linku za pierwszym razem zniechęcił mnie długi tekst po angielsku przez który nie chciałem się przebijać. Po co wywarzać otwarte drzwi? Pamiętałem że był gdzies podklejony polski tekst z krótkim opisem i kartką do wydruku. Ale ok, póżniej scroll myszki zadziałał i druknąłem tylko kartkę ddo testu. Nie czytałem jeszcze tekstu, ale chyba jak pmiętam wystarczy zrobić fotki tej kartki pod kątem 45'? Mam nadzieję, że nie musi to być idalnie taki kąt bo nie mam statywu.
    D70 + kit + 70-300G + 512 SanDisk ultra 2 + Lowepro orion trekker II.

  7. #7

    Domyślnie

    Litości, oprócz długiego tekstu po angielsku sa obrazki.
    Tak na marginesie im częściej będziesz "przebijał" sie przez długie teksty - gwarantuje każdy kastepny bedzie "krótszy" - warto spróbować.

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Krapkowice
    Posty
    61

    Domyślnie

    Zgadzam się, ale jak mogłem zaoszczędzić czasu to chciałem spróbować. A co do obrazków to też jasna sprawa - tylko że mój scroll za pierwszym razem tak daleko nie powędrował - jak już napisałem, zniechęciłem się do długiego tekstu skoro pamiętałem o tym że kiedyś widziałem krótki po polsku. Myśle że szkoda ten temat rozwijać - dzięki
    D70 + kit + 70-300G + 512 SanDisk ultra 2 + Lowepro orion trekker II.

  9. #9
    adam_wad
    Gość

    Domyślnie

    Ale co jeśli jest zły focus gdzie to ustawić i czy to za darmo ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •