Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 60

Wątek: Rapid R-Strap

  1. #31

    Domyślnie

    Kiedy wkladam aparat z gripem do plecaka to musze to cos odkrecac
    nosi sie nawet OK
    NIKON

  2. #32
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    Stalowa Wola
    Posty
    8

    Domyślnie

    Chciałbym zaprezentować mój pomysł na ten pasek. Aukcja na allegro pojawi się prawdopodobnie w piątek albo sobotę. Zdjęcia tylko ogólne- reszta będzie na aukcji.

  3. #33

    Domyślnie

    to coś z gwintem będzie do wkręcenia w aparat zamiast płytki od statywu ?, jak tak to proponuję jakąś podkładkę sprężynującą aby nam się to cudo nie wykręciło z body (no chyba, że to coś ma gwint trapezowy (chyba tak się to zowie....jest odporne na wibrację i trzyma pozycję), bo na bioderku to raczej trochę ruchu będzie ! (większość płytek do statywu jest "miękka" od strony kontaktu z body (i to działa jak taka podkładka anty wibracyjna).
    Jak szczęśliwy nabywca....zgubi aparat bo się odkręci....będzie problem

  4. #34

    Domyślnie

    Jak walniesz w ciekawej cenie i z dobrego materiału to myśle że dużo osób kupi.
    I dla forumowiczów oczywiście zniżka? ; )

  5. #35

    Domyślnie

    No właśnie, zdradź cenę (dla forumowiczów rzecz jasna)
    Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  6. #36

    Domyślnie

    nie za chudziutki ten pasek i karabińczyk zeby nosic na tym kilka tysiecy??
    никон

  7. #37

    Domyślnie

    Ten karabińczyk faktycznie za ciekawie nie wygląda - może to być pięta achillesowa zestawu, o pasek bym się nie martwił.
    Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  8. #38
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    Stalowa Wola
    Posty
    8

    Domyślnie

    Karabińczyk jest najmocniejszy z całego zestawu. Wytrzyma ponad 30kg. Pasek około 30kg. Najsłabsze jest kółko uchwytowe- wytrzymuje coś poniżej 20kg przy lekkich szarpnięciach (wytrzymałoby więcej ale się odkształci). Zalecane będzie wieszać do 8kg- dla bezpieczeństwa. Ale to w zupełności wystarczy- rzadko który zestaw nawet z teleobiektywem tyle waży. Cena będzie wynosić 59.99zł. Aukcja rozpocznie się w piątek, albo sobotę. Na początek 50 sztuk. Założeniem jest to, żeby wszystko było prosto, tanio i solidnie. Liczę na to, że produkt okaże się dobry i przydatny. Pozdrawiam.

  9. #39

    Domyślnie

    Czyli granica bezpieczenstwa jest na najslabszym ogniwie, czyli koleczko utrzymujace 20kg. No to teraz jeszcze policz obciazenie przy szarpnieciu, albo przy spadaniu, lub przy skakaniu. Wg mnie 20kg to zdecydowanie za malo. Przy skoku z 1m, np gdzies z murka, i zestawie wazacym 3-4kg, bedziesz mial 30-40kg sily na tym malym koleczku. Tak trochu...niepewnie.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  10. #40

    Domyślnie

    fajnie ze bedzie dostepne, ale szkoda ze na jednak badziewnych czesciach - wytrzymalosc 20kg czy 30kg dotyczy STAŁEGO OBCIĄŻENIA - i faktycznie, utrzyma na pewno spokojnie kazdy zestaw wiszacy sobie na wieszaku... tyle ze w praktyce te 30kg trzeba POMNOŻYĆ parokrotnie, zeby wziac poprawke na szarpniecia, zaczepienia, zwykle podskoki itp... nawej idac szybkim krokiem obciazenie rzeczywisce tego karabinczyka bedzie duuuzo wieksze niz masa aparatu z obiektywem...

    PS. tak w ogole to karabinczyk wyglada na taki uzywany w smyczach, a takie widzialem nie raz polamane - jeden pekl mi nawet w palcach ale to pewnie wada materialu akurat...

    przy wiekszej ilosci roznica kosztach nie powinna byc przesadnie duza...

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •