Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Jaki tablet ?

  1. #1

    Question Jaki tablet ?

    No właśnie, mam dylemat jaki wybrać tablet... (Pentagram, Medion, Genius, Wacom ?)

    Myślę o Wacom Bamboo FUN SMALL lub Bamboo MTE-450, ale nie bardzo wiem czym się różnią między sobą (oprócz koloru )

    Znalazłem takie oto porównanie: http://www.wacom.eu/index2.asp?lang=pl&pid=225 ale jak to się ma w praktyce bo same znaczki ++ lub +++ nie wiele mi mówią....



    Co możecie doradzić ?
    Ostatnio edytowane przez mswilk ; 08-10-2008 o 11:58
    MarcinWilk

  2. #2

    Domyślnie

    Marcinie poszukaj w archiwum, bylo tego sporo z tego co pamietam!
    Ja jak kupowalem (w grudniu zeszlego roku) to dzieki archiwum dowiedzialem sie bardzo duzo.

    W telegraficznym skrocie: odpusc sobie tabletopodobne wyroby marek ktore wymieniles przed Wacomem

    Tutaj napewno 99,99% osob poleci Ci Wacomy!

    Ja osobiscie mam Wacoma Bamboo (taki czarny ) i jestem BAAAARDZO zadowolony!!
    pole robocze jest niby niewielkie ale czasem ma wrazenie ze i tak za duze (polowa a5 z tego co pamietam).

    Kup jakiegokolwiek Wacoma i bedizesz caly szczesliwy
    Poczytaj o tym co daja w komplecie, niektore maja w zestawie jakies programy graficzne.
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  3. #3

    Domyślnie

    Kolega sote ma rację.

    Poszukaj w archiwum, bo było na ten temat już nie raz.
    Jacek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •