Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Pierwszy reportaż ślubny

    Witam.
    Poddaję ocenie moje pierwsze próby reportażu.

  2. #2

    Domyślnie

    Jakoś ten reportaż idzie od końca, i coś go za mało.
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  3. #3

    Domyślnie

    w sumie tylko z ostatniej foty mozna sie zorientowac,co to za impreza. Na pierwszej-ucieszyłam się,że jakieś pokazy tańca albo coś w tym stylu.. przy drugiej zwątpilam,zwłaszcza,że panowie tacy smutni się wydają..pomyślałam,że ślub albo pogrzeb. Więc chyba nie do końca spełniło to rolę reportażu

  4. #4
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    na pierwszym pani ma jakiś taki uśmiech dziwny... drugie jest takie "misiowe" a trzecie wreszcie ze ślubu...a gdzie najważniejszy moment? zakładanie obrączki... prosimy wiecej...

  5. #5

    Domyślnie

    rzeczywiście reportaż jakby z "Memento" Nolana a co rzuciło mi się w oczy, to dziwna część ciała "wyrastająca" z głowy modelki na pierwszym zdjęciu
    D300 | D80 | T11-16/2.8 | T17-50/2.8 | N50/1.4 | T50-135/2.8 | T90/2.8 | S100-300/4 | SB-800 | SB-900 |
    gripy i kupa innych "drobiazgów"

  6. #6

    Domyślnie

    1. Dziwny uśmiech panny na tym zdjęciu, coś jej wyrasta z głowy,
    2. Ciemne i poucinane, kadrowanie leży i kwiczy,
    3. Cień jakiś na plecach pana na pierwszym planie, jakiś kawałek reki czy czegoś tam po prawej,
    Poza tym tylko 3 foty to na reportaż trochę za mało. Jednym słowem słabo nawet jak na pierwszy raz.

  7. #7

    Domyślnie

    Trochę mało tych zdjęć jak na reportaż, ale jeżeli już tu zaglądnąłem to ocenię zdjęcie nr 1: dla mnie ma coś w sobie - takie artystyczne
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •