witam mam kilka pytan jedno z nich no i chyba najwazniejsze czy aparat kupiony w irlandi podlega naprawie w polsce mam d 40 i nikora 18-200 vr zdjecia wychodza malo ostre i co pewien czas przy robieniu większej ilości zdjęć coś jak by sie zacinało na moment ale nie wiem gdzie dokładnie ale ze wskazaniem no obiektyw i czy naprawdę ten nasz serwis w w Polsce jest tak slaby bo jak czytam komentarze na temat serwisu to nie wiem co sobie myśleć.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami