Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie F5 a manualne szkla

    Co myslicie o uzywaniu manualnych szkiel na F5?
    Jaka matowke zalozyc aby pracowac AF zamiennie z MF?
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

  2. #2

    Domyślnie

    IMHO to b. dobry pomysl. Sam chce sie przesiasc na F100 aby moc z manuali korzystac. A matowka? A do F5 wybralbym chyba typ L, ma zaznaczone pola AF oraz klin pod katem 45° (taki klin jest lepszy od poziomego przy recznym ostrzeniu).

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL
    IMHO to b. dobry pomysl. Sam chce sie przesiasc na F100 aby moc z manuali korzystac.
    Rowniez zastanawialem sie nad zamiana mojego f80 na f100, ale nie wiem czy nie przesiade sie na cyfre.. W analogu jest jednak cos, ale to juz inna historia...
    D, F i takie tam | www.klab.pl

  4. #4

    Domyślnie

    No to musisz przesiasc sie na cyfre typu D2h, D2x aby moc korzystac z manuali a to juz inna klasa cenowa.

  5. #5

    Domyślnie

    Nie konicznie. Za pół roku D2h ze swoimi 4mln i przy wejściu 2 nowych DSLRow Nikona może kosztować ok. 4K.
    Falkken

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2004
    Miasto
    A man, a city...
    Posty
    104

    Domyślnie Re: F5 a manualne szkla

    Cytat Zamieszczone przez jmj
    Co myslicie o uzywaniu manualnych szkiel na F5?
    Jaka matowke zalozyc aby pracowac AF zamiennie z MF?
    Matówki zamieniać nie musisz. Ale... bardzo pomoże Beattie no. 82184 lub no. 82185.
    Serdecznie pozdrawiam,
    Ayot

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •