Co myslicie o uzywaniu manualnych szkiel na F5?
Jaka matowke zalozyc aby pracowac AF zamiennie z MF?
Szukaj
Co myslicie o uzywaniu manualnych szkiel na F5?
Jaka matowke zalozyc aby pracowac AF zamiennie z MF?
Pozdrawiam
Jacek
_____________
IMHO to b. dobry pomysl. Sam chce sie przesiasc na F100 aby moc z manuali korzystac. A matowka? A do F5 wybralbym chyba typ L, ma zaznaczone pola AF oraz klin pod katem 45° (taki klin jest lepszy od poziomego przy recznym ostrzeniu).
Rowniez zastanawialem sie nad zamiana mojego f80 na f100, ale nie wiem czy nie przesiade sie na cyfre.. W analogu jest jednak cos, ale to juz inna historia...Zamieszczone przez gALL
D, F i takie tam | www.klab.pl
No to musisz przesiasc sie na cyfre typu D2h, D2x aby moc korzystac z manuali a to juz inna klasa cenowa.
Nie konicznie. Za pół roku D2h ze swoimi 4mln i przy wejściu 2 nowych DSLRow Nikona może kosztować ok. 4K.
Falkken
Matówki zamieniać nie musisz. Ale... bardzo pomoże Beattie no. 82184 lub no. 82185.Zamieszczone przez jmj
![]()
Serdecznie pozdrawiam,
Ayot
Skontaktuj się z nami