Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Matka Natura

  1. #1

    Domyślnie Matka Natura

    depcząc szlakiem Karkonoszy natrafiłem na takie drzewko...


    D90 + SY14/2,8UMC+ N18-55 + N35/1,8 + N50/1,8 + SY85/1,4AE + N70-300VR + SB-600 + grip alpha

    http://www.photoblog.pl/paul27

  2. #2

    Domyślnie

    matka klęcząc bije syna?
    mężczyzna zabija siekierą innego albo jakieś zwierze
    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

  3. #3

    Domyślnie

    No ciekawe... ja mam nieco inne skojarzenia, ale wstydzę się napisać :P
    Pozdrawiam
    Maja

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MajaS Zobacz posta
    No ciekawe... ja mam nieco inne skojarzenia, ale wstydzę się napisać :P
    hahaha. ja tez, wypięta kobieca pupcia widze ze nie tylko ja mam skojarzenie!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacoslavgth Zobacz posta
    hahaha. ja tez, wypięta kobieca pupcia widze ze nie tylko ja mam skojarzenie!
    dooookładnie

    D90 + SY14/2,8UMC+ N18-55 + N35/1,8 + N50/1,8 + SY85/1,4AE + N70-300VR + SB-600 + grip alpha

    http://www.photoblog.pl/paul27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •