Witam! Jaki plecak wybrać do jazdy na rowerze. Jeżdżę rekreacyjnie po alejkach w puszczy (asfaltowe i małe leśne dróżki). Nie wiem co wybrać może ktoś ma jakieś doświadczenie i podzieliłby się nim. Aparat który musi się zmieścić to D90, oraz 2 trzy obiektywy. Sigma 70-200 2,8 , Tamrom 90, Sigma 17-70. Wiadomo że nie wszystko na raz ale czasami może się zdarzyć że to wszystko musi się zmieścić. Z góry dziękuję za radę! Pozdrawiam!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami