Witam.
wlasnie odebralem odbitki z FJ. Nie wspomne o kolorystyce bo sie zalamalem, ale chodzi o rozmiary zdjec. Kiedys na forum ktos dobrze doradzil zeby zdjecia 10*15 robic jednak 10,2*15,2. tez tak zrobilem, ale dodalem jeszcze ramke. Co wyszlo? z lewj strony obcielo - bok nie ma ramki z lewej strony. Zmierzylem zdjecie ma 10,2 na 15,4 !!!. Czy moze ktos z Was mial do czynienia z odbitkami robionymi przez Foto Jokera?
czy tez obcianalo ramki? Moze ktos doradzi jak ustwaic pod ich laba - zdjecie np w px , aby nie byc rozczarowanym
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami