Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Tęcza

  1. #11

    Domyślnie

    Zdjęcie takie, jak lubię.
    Kolory bezbłędne.

    Cytat Zamieszczone przez leier Zobacz posta
    Warunki były ciężkie .Prawie zero światła zewnętrznego, brak stołu , za stół robiła sterta pudełek po karmie . Model nie chciał współpracować
    A kto by chciał współpracować w takich warunkach?
    Dxxx Fx Fxx Pxxxx

  2. #12

    Domyślnie

    Jak zwykle super

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  3. #13

    Domyślnie

    Serdeczne dzięki za komentarze

    Cytat Zamieszczone przez Nikuś Zobacz posta
    Taki agresywny?Ciekawe jaki duży model. Warto było się poświęcić, bo dobrze wyszło, a powierzchnia tego (sz)kraba niełatwa do sfotografowania..
    Raczej był wystraszony .Atak był jeden , ale dotkliwy.
    Sztuka raczej nieduża .
    Powierzchnia raczej do opanowania , zależy jakiego rozwiązania użyjesz do rozproszenia światła.Na tym pierwszym kadrze chciałem uzyskać trochę "życia".

    Pozdrawiam Artur Moja galeria

  4. #14

    Domyślnie

    Jedynka bardzo fajna. A co sie (sz)krabowi w oczko stało?
    Pokaż mi swoje widmo, a powiem ci kim jesteś...
    D80|18-70|70-300VR|55/2.8micro

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez imbra Zobacz posta
    Jedynka bardzo fajna. A co sie (sz)krabowi w oczko stało?
    Szczerze mówiąc nie wiem .Wygląda to na uszkodzenie , nabyte podczas walk o terytorium w akwa .
    Pozdrawiam Artur Moja galeria

  6. #16

    Domyślnie

    ładne kolorki Ci wyszły

  7. #17

    Domyślnie

    Ciekawy zwierz i ładne zdjęcie.

  8. #18

    Domyślnie

    B. fajne. Kolorystyka mi pasuje
    ニコンのカメラ

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •