Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: węzyk do D50

  1. #1

    Domyślnie węzyk do D50

    Witam
    Przeszukałem forum - być może niezbyt dokładnie - ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie:
    czy do D50 mogę zastosować wężyk spustowy?
    Wszystkie oferty które znalazłem np na alledrogo, tyczą się D70 i D80 no i oczywiście pozostałych bardziej wypaśnych modeli - do mojego body niestety nie. Jeśli ktoś z was używa takowego wężyko do D50 to bardzo proszę o info. Być może jakieś konkretne propozycje - wskazówki na alledrogo.
    Jeśli już nie da się podpiąć wężyka to będę wdzięczny za propozycję pilota - mam na myśli podróbę. Korzystając macie doświadczenia - a ja niestety nie
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    co do pilota już znalazłem wątek na tym forum, który zaspokoił moją ciekawość. Natomiast co do wężyka niestety nadal nie Czekam więc cierpliwie.

  3. #3

    Domyślnie

    a gdzie chcesz wsadzić ten wężyk???
    oczywiście mówimy o aparacie?
    widzisz tam jakąś dziurkę dla niego?)
    jak znajdziesz to daj znać, bo ja szukam i szukam i nie widzę))
    Pozostaje Ci pilocik albo wymiana body na inny model

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasandra Zobacz posta
    a gdzie chcesz wsadzić ten wężyk???
    oczywiście mówimy o aparacie?
    widzisz tam jakąś dziurkę dla niego?)
    jak znajdziesz to daj znać, bo ja szukam i szukam i nie widzę))
    Pozostaje Ci pilocik albo wymiana body na inny model
    No tak oczywiscie masz racje
    dzieki

  5. #5

    Domyślnie

    niestety...
    to mnie najbardziej boli w tym aparacie...

  6. #6

    Domyślnie

    Chyba pilot jest znacznie poręczniejszy niż wężyk.
    Mam mini mak foto1. Taka uniwersalna podróbka. Odpala wszystkie puszki z wyjątkiem pralki i odkurzacza.
    Działał z d50 teraz foci z d80.
    Tutaj jest... podpis

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Chyba pilot jest znacznie poręczniejszy niż wężyk.
    Mam mini mak foto1. Taka uniwersalna podróbka. Odpala wszystkie puszki z wyjątkiem pralki i odkurzacza.
    Działał z d50 teraz foci z d80.
    Czy poręczniejszy czy nie to już i tak teraz nie ma znaczenia - bo sie po prostu nie da podpiąć wężyka.
    A co do pilotów to już poczytałem tutaj:
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=522
    a właśnie zamówiłem taki:
    http://www.allegro.pl/item439446456_...d80_ml_l3.html
    sądząc po ilości transakcji nie powinno być najgorzej.
    Jak przyjdzie to dam znać czy to badziew czy nie

  8. #8

    Domyślnie

    gdzieś w necie widziałem, jak ktoś sobie taki wężyk zrobił i mocowanie do D50 też. Podobno nieźle to działało,
    ale wiązało się to z robieniem jakiś dziurek w body więc to olałem i kupiłem pilota.
    Tobie też radzę pilota bo z wężykiem to za duża rzeźba.

  9. #9

    Domyślnie

    Ale po co się tak dziubać z wężykiem, jak jest pilot za 15zł?
    UKRADZIONY Nikon D80 (sn: 7026853), UKRADZIONYAF Nikkor DX 18-135mm (sn: 2271947)

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez EMJOT Zobacz posta
    gdzieś w necie widziałem, jak ktoś sobie taki wężyk zrobił i mocowanie do D50 też. Podobno nieźle to działało,
    ale wiązało się to z robieniem jakiś dziurek w body więc to olałem i kupiłem pilota.
    Tobie też radzę pilota bo z wężykiem to za duża rzeźba.
    ale można zrobić "hybrydę"wężyk wyzwala pilota a pilot D50

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •