Witam
Przeszukałem forum - być może niezbyt dokładnie - ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie:
czy do D50 mogę zastosować wężyk spustowy?
Wszystkie oferty które znalazłem np na alledrogo, tyczą się D70 i D80 no i oczywiście pozostałych bardziej wypaśnych modeli - do mojego body niestety nie. Jeśli ktoś z was używa takowego wężyko do D50 to bardzo proszę o info. Być może jakieś konkretne propozycje - wskazówki na alledrogo.
Jeśli już nie da się podpiąć wężyka to będę wdzięczny za propozycję pilota - mam na myśli podróbę. Korzystając macie doświadczenia - a ja niestety nie
Pozdrawiam