Mam założony filtr UV HAMA na 70-300 VR, i jeśli tylko robię fotki pod światło samochodów, pojawia się coś takiego..
to kiepski filtr, czy wina obiektywu?
Szukaj
Mam założony filtr UV HAMA na 70-300 VR, i jeśli tylko robię fotki pod światło samochodów, pojawia się coś takiego..
to kiepski filtr, czy wina obiektywu?
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
Skontaktuj się z nami