Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Wall-E

  1. #1

    Domyślnie Wall-E

    Hi
    Poniżej pierwsze moje próby walki z materią zwaną martwa naturą w warunkach domowych. Będę wdzięczny za uwagi.
    1.

  2. #2

    Domyślnie

    Na 1 fajnie te "czy" zagrały i wraz z pustą przestrzenią reszty kadru oraz kolorem światła, stworzyły nastrój smutnej samotności. 2 nie ma już tych cech.
    Pojawiam się i znikam...

  3. #3

    Domyślnie

    prawdę powiedziawszy mi też 1-ka bardziej się podoba - taka melancholijna , ale robiłem kilka podejść i w końcu zdecydowałem wrzucić oba zdjęcia

  4. #4

    Domyślnie

    Na jedynce ewidentnie Waluś jest smutny

  5. #5

    Domyślnie

    Coś Ty Walliemu zrobił że taki smutny co ? Lepiej się przyznaj

    Jedynka na tak ze względu na nastrój, ładnie światło ku temu się przysłużyło.
    Dwójka na nie, tu było bez pomysłu.
    Darckar

  6. #6

    Domyślnie

    dwójkę wywal bo zupełnie nieudana, jedynka bardzo fajna z uwagi na ten nastrój (oczy takie smutne, iskierki w nich zagrały wspaniale)
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  7. #7

    Domyślnie

    zdjęcie nr 2 poszło w niebyt zgodnie z ustaleniami z autorem, a ustalenia jako niepotrzebne również
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Odrazu skojażył mi się kot ze Shreka, hehe. To ujęcie tchnęło życie w zabawkę
    Drugiego zdjęcia niestety już nie widziałem. Może to i dobrze
    Żeby w życiu być spełnionym, trzeba focić na Nikonie, więc zbierając teraz kasę będę focił na Panasie.
    Nie boję się, gdy światło znika, bo mam aparat Panasonica

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki zaawansowanym eksperymentom biomolekularno-cybernetycznym do Wall-e'go dołączył jego klon (xero kurduplo) i na wzór biblijnej Ewy ze śrubki Eva. Czyli uzyskałem uroczy trójkącik:

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •