Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie ktos sie wypowie ??

    mam pytanie czy jest sens doplacac ok 150 zl do nowszego modelu
    Canon Powershot SX
    chodzi konkretnie o model SX 100 IS oraz SX 110 IS
    Ponizej link do specyfikacji obu modeli, wystarczy wybrac oba modele do porownania
    jakby sie komus chcialo bylbym zobowiazany.

    Sorry, ale nie moge sie zdecydowac

    http://www.recenzje.net.pl/1-aparaty_cyfrowe/4
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kordian d70 Zobacz posta
    mam pytanie czy jest sens doplacac ok 150 zl do nowszego modelu
    Canon Powershot SX
    chodzi konkretnie o model SX 100 IS oraz SX 110 IS
    Ponizej link do specyfikacji obu modeli, wystarczy wybrac oba modele do porownania
    jakby sie komus chcialo bylbym zobowiazany.

    Sorry, ale nie moge sie zdecydowac

    http://www.recenzje.net.pl/1-aparaty_cyfrowe/4
    różnica w matrycy (wielkość) i ekranie LCD - teraz odpowiedz sobie na pytanie czy są to ważne dla Ciebie parametry, w specyfikacji na tej stronie jest że w modelu SX100 możesz ustawiać ostrość ręcz nie a w SX110 nie - ale to może być tylko niepełna specyfikacja - lepiej poparz na stronie producenta

    Poszukaj sobie zdjęć wykonanych tymi aparatami na pbase.com albo innej stronie i oceń czy to jest to czego szukasz
    pozdrawiam Sebastian

  3. #3

    Domyślnie

    moze jakis uzytkownik sie wypowie, co?
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  4. #4
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Nie przesadzasz? Przecież kol. Tr0n Ci odpowiedział.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Nie przesadzasz? Przecież kol. Tr0n Ci odpowiedział.
    Tak nie do konca, bo powiem szczerze ze na pbase.com jest doslownie kilka sampli,
    a po drugie myslalem, ze wypowie sie jakis uzytkownik, ale widze ze jakos nikt nie chce
    pogadac o Canonie ciekawe dlaczego i ciekawe po co jest forum "inne systemy" ???

    Napewno kazdy z nas uzywa oprocz Nikona, roznych innych systemow, wiec nie rozumiem
    dlaczego nikt sie nie wypowie ;(

    Pozdrawiam.
    Watek do zamkniecia ( do moda ) poszukam gdzie indziej, dzieki
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  6. #6

    Domyślnie

    a może... na spokojnie..?
    Może po prostu nikt nie posiada wyżej wspomnianych modeli, albo posiada ale jeszcze tu nie zaglądnął?
    Ja mam maluszka Canona i nie wstydzę się tego! Jednak to zupełnie inny model.
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  7. #7

    Domyślnie

    Aha szukasz kogoś kto miał model Canon SX100 i wymienił go na model Canon SX110 i szukasz tych zapaleńców na forum Nikona i jeszcze zachowujesz się jak małe dziecko jak dostałeś odpowiedź na swoje pytanie, pytałeś o porównanie specyfikacji i dostałeś porównanie specyfikacji, jak potrzebujesz więcej to wujek google Ci pomoże

    Zamykam
    pozdrawiam Sebastian

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •