mam pytanie czy jest sens doplacac ok 150 zl do nowszego modelu
Canon Powershot SX
chodzi konkretnie o model SX 100 IS oraz SX 110 IS
Ponizej link do specyfikacji obu modeli, wystarczy wybrac oba modele do porownania
jakby sie komus chcialo bylbym zobowiazany.
Sorry, ale nie moge sie zdecydowac
http://www.recenzje.net.pl/1-aparaty_cyfrowe/4
Szukaj





Skontaktuj się z nami