Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Vertical Limit ;)

    Wystawiam do Waszej oceny zdjęcie zrobione małym cyfrowym aparatem przez mojego kolegę - mi się podoba i trudno uwierzyć, że takie maleństwo może wyprodukować taką miłą fotkę.

    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  2. #2

    Domyślnie

    Wszystkich zatkało? Jak kicha to piszcie - ja się nie pogniewam, zniosę wszystko i jeszcze podziękuję
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  3. #3

    Domyślnie

    Ech, gdyby jeszcze w tle był lodowiec i zawierucha, ale i tak fajne, bo nietypowe. Jakby nie patrzeć, w tej branży dynamika na zdjęciach kojarzy się z wypadkiem A technicznie - słoneczko ładnie przyświeciło, to i Kodak zdjęcie ładne wypuścił

  4. #4

    Domyślnie

    mnie się podoba
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  5. #5

    Domyślnie

    Oglądalem kiedyś taki firm Verical Limit i tam byla tak scena - zupelnie nierealna - jak człowiek z dwoma czekanami w rękach wykonuje kilkudzisięciometrowy skok nad przepaścią i wbija się w przeciwległą ścianę co prawda ten skok nie jest taki długi ale za to jest prawdziwy
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  6. #6

    Domyślnie

    Sympatyczne.
    Chciałbym mieć coś w tym guście na ścianie, tylko ze mną w roli główniej

    Cytat Zamieszczone przez Sowulus12 Zobacz posta
    Oglądalem kiedyś taki firm Verical Limit i tam byla tak scena - zupelnie nierealna - jak człowiek z dwoma czekanami w rękach wykonuje kilkudzisięciometrowy skok nad przepaścią i wbija się w przeciwległą ścianę co prawda ten skok nie jest taki długi ale za to jest prawdziwy
    Jedna z najśmieszniejszych scen kina
    D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
    Góry i inne

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bjania Zobacz posta
    Sympatyczne.
    Chciałbym mieć coś w tym guście na ścianie, tylko ze mną w roli główniej


    Jedna z najśmieszniejszych scen kina
    O tak, uśmiałem się przy tej scenie do łez, ja podkreślę, że skok w tym filmie odbywa się na wysokości w okolicach 8000 metrów!!!! Skok poprzedzony jest dłuuugim rozbiegiem z prędkością sprintową, na takiej wysokości ten człowiek umarłby z wyczerpania zanim wykonałby skok

    No nic, dziękuję wszystkim za komentarze w imieniu autora fotografii, bardzo go to podbudowało i w przyszłym tygodniu kupuje swoje pierwsze lusterko - namawiam go na D80
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •