Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Lanzarote

  1. #1

    Domyślnie Lanzarote

    Wrześniowy wyjazd na kilka dni na wyczekane wakacje. No i pierwsze zdjęcia zrobione nową puszką. Tym bardziej ciekaw jestem Waszych komentarzy. Zapraszam do oglądania

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    Wyspa piękna, polecam jeżeli ktoś lubi zwiedzać, bo na plażowanie trochę za bardzo wieje, a bardzo dużo ciekawych rzeczy do zobaczenia i bardzo nietypowy, wulkaniczny klimat

  2. #2

    Domyślnie

    2, 3 i 4 - krajobraz jak na marsie, super, 1 i 6 też super Gratuluję
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  3. #3

    Domyślnie

    Piter, postarales sie

    Moze kontrascik na 1, moze "costam"... ale jest pieknie.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  4. #4

    Domyślnie

    No wlasnie tego kontrasciku, tego "costam" jestem ciekaw, bo nie ukrywam, ze troche mnie zaskoczylo to co wypluwa D300 w porownaniu z D70s (pozytywnie). Nie mialem za bardzo jak pogrzebać w ustawieniach puszki, bo instrukcjie dopiero w samolocie zaczalem przegladac Dzieki za komentarze!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piter Zobacz posta
    No wlasnie tego kontrasciku, tego "costam" jestem ciekaw, bo nie ukrywam, ze troche mnie zaskoczylo to co wypluwa D300 w porownaniu z D70s (pozytywnie).
    możesz rozszerzyć proszę?bo ja się zastanawiam nad tym czy warto z d50 na d300 czy lepiej dłużej poczekac i od razu d700.
    A fotki super-wulkaniczne klimaty są świetne!

  6. #6

    Domyślnie

    Jestem ciekaw uwag dotyczacych i obrobki (w sumie delikatnej) i samego wygladu fotek, bo nie wiem czy jest potrzeba jakos bardzo grzebac w ustawieniach puszki...

    A co do przesiadki to nie zastanawialbym sie. Mnie pelna klatka nie pociaga, wiec nie mialem takiego dylematu. WARTO! Ze wzgledu na wiele innych rzeczy, ale o tym juz tone postow bylo.

  7. #7

    Domyślnie

    No jesli te zdjecia byly poddane tylko delikatnej obrobce, to jestem pod wrazeniem. Jak dla mnie bez zarzutu. Jedynie trojka jest zbyt kontrastowa moim zdaniem. Bardzo udane zdjecia no i piekne miejsce na wakacje.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  8. #8

    Domyślnie

    "ja się zastanawiam nad tym czy warto z d50 na d300 czy lepiej dłużej poczekac i od razu d700."

    Mowilas ostatnio, ze nie lubisz duzo lazic... bierz lzejszy (albo nawet D90).
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  9. #9
    Rozmowny Awatar mariusz_777
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Sosnowiec / Dąbrowa Górnicza
    Posty
    645

    Domyślnie

    1, 2 i 5 jak dla mnie na 4 jest świetne niebo i to jest to co lubię na zdjęciach
    Ale cała seria bardzo przyjemna
    Pozdrawiam
    Nikon D40

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malasana Zobacz posta
    No jesli te zdjecia byly poddane tylko delikatnej obrobce, to jestem pod wrazeniem. Jak dla mnie bez zarzutu. Jedynie trojka jest zbyt kontrastowa moim zdaniem. Bardzo udane zdjecia no i piekne miejsce na wakacje.
    Cala obrobka to w wiekszosci przypadkow zdjecie troche EV, dodanie kontrastu i delikatnie nasycenie + lub - bo mialem i tak podbite w puszce i niebo wychodzilo zarowiasto niebieskie. 3-4 ruchy suwakiem w lightroomie. No i wyostrzone troche. Ta puszka po prostu robi ładne zdjęcia

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •