Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Tenba RC-14

  1. #1

    Domyślnie Tenba RC-14

    Mial ktos doczynienia z taka oslona przecwideszczowa na aparat? Niekoniecznie ten model RC-14 (na obiektyw 80-200) ale wogole z tymi oslonami?

    Tu jest link do strony producenta http://tenba.com/pc-453-13-rain-cover-rc-14.aspx tylko malo z tego wynika.


    Ewentualnie moze ktos polecic jakas oslone przeciwdeszczowa wlasnie pod tele 80-200.
    D300|T28-70|N80-200|TC-14EII

  2. #2

    Domyślnie

    Produkty Tenby sa wysokiej jakości i niestety drogie. Nie wiem jak z dostępnością w Polsce. U oficjalnych dystrybutorów torb Tenby ceny są kosmiczne. Przyjrzyj się też produktom Katy: http://www.e-cyfrowe.pl/akcesoria-vi...HPSESSID=399ca

  3. #3
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  4. #4

    Domyślnie

    Ta oslona Tenby to jest akurat w cenie ok. 170 zl czyli w poruwnywalnie z Kata.

    Art Erie moglbys napisac cos wiecej o tej oslonie Matina?
    D300|T28-70|N80-200|TC-14EII

  5. #5
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Wygląda dość solidnie, dostęp do aparatu przez rekaw z prawej strony, + zamki błyskawiczne lewa strona i od spodu pokrowca.
    Górny wyświetlacz widoczny przez folię, dostęp do wizjera ( bez folii czyli okienko ) zamykane patką mocowaną na rzepa. Brak okienka na główny wyświetlacz aparatu, ale to nie problem, można sobie wyciąć i wszyć jakąś twardą folię.
    Rękaw ma gumowy ściągacz, który dopasowuje się do ręki. Rękaw na obiektyw sciągany za pomocą sznurka z blokadą ( mozna wciągnąć gumkę). Wymiary wysokość 20cm, szerokość 24cm rękaw na obiektyw 15cm ( tak orientacyjnie, bo materiał się trochę rozciąga). Materiał ortalion 2 warstwy pomiędzy które wszyta jest jakaś cienka pianka. Pokrowiec kupiłem za 70zł ( jakiś sklep się wyprzedawał). Na razie nie wypróbowałem go w warunkach bojowych, bo mój kompakt się w nim gubi, ale jestem na etapie zakupu D700/24-70 więc będzie pasować idealnie
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •