Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: monopod

  1. #1

    Domyślnie monopod

    kto z Was używa monopodów? jak wrażenia, polecacie?
    jeśli tak to jakie modele....
    tak ostatnio rozważam zakup.... taki zawsze można mieć ze sobą....
    Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
    moja strona: www.annaborowy.pl
    mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli pstrykasz dużo sportu to i owszem. W innym wypadku, zbędny wydatek wg mnie.

  3. #3

    Domyślnie

    raczej myślałam o plenerkach ślubnych....
    chociaż w sezonie może będę focić wyścigi samochodowe....
    Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
    moja strona: www.annaborowy.pl
    mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/

  4. #4

    Domyślnie

    tez sie przymierzam(lem). ogladalem Hamy za 60-100 zl i dno totalne.
    Nawet jak samego go trzymamy to sie dynda a co dopiero zamocowac aparat.
    Kolega ma Manfroto ale bez glowicy i jak zrobic w pionie?
    Manfroto jest gruby stabilny i mozna u dolu wysunac trzy nozki ze sam stoi.
    Nie wiem jaki to model, troche stary wiec juz nie bedzie w produkcji.

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Radom (obecnie)
    Posty
    78

    Domyślnie

    Kiedys w jakims innym watku wyczytalem, że najrozsądnioej to: 680B + głowica 234RC. Ale sam nie mam zdania na ten temat, tez jestem dopiero na etapie rozmyslan.
    Pozdrawiam
    Krzysiek

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysiek
    Kiedys w jakims innym watku wyczytalem, że najrozsądnioej to: 680B + głowica 234RC. Ale sam nie mam zdania na ten temat, tez jestem dopiero na etapie rozmyslan.
    Ja uzywam takiego ustrojstwa oprocz klasycznego statywu i napewno jest bardziej poreczny i lzejszy i chyba tyle
    Pozdrawiam sqbany
    Nikon D300 +tout le bazar

  7. #7

    Domyślnie

    Ciezki monopod moze być uzywany jako środek obronny
    pozdrawiam Sebastian

  8. #8

    Domyślnie

    jako środek obronny wolę chyba Sherpę....
    Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
    moja strona: www.annaborowy.pl
    mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/

  9. #9

    Domyślnie

    Na zlocie podpiąłem sobie na chwilę adminowego monopoda.
    Taki tani, wysoki, lekki i wiotki model bez głowicy.
    Wrażenia mimo wszystko bardzo pozytywne.
    Nawet te wiotkie dają o wiele bardziej solidne podparcie niż drżąca ręka a co dopiero jakiś bardziej konkretny model...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez @nia
    jako środek obronny wolę chyba Sherpę....
    Wez do reki 680B i napewno sie przekonasz

    [ Dodano: Wto Sty 04, 2005 10:31 pm ]
    Cytat Zamieszczone przez maroo
    Na zlocie podpiąłem sobie na chwilę adminowego monopoda.
    Taki tani, wysoki, lekki i wiotki model bez głowicy.
    Wrażenia mimo wszystko bardzo pozytywne.
    Nawet te wiotkie dają o wiele bardziej solidne podparcie niż drżąca ręka a co dopiero jakiś bardziej konkretny model...
    Jezeli ktos zapyta czy wole focic z reki czy z monopoda to oczywiscie ze z monopoda a w dodatku 680-tka jaest naprawde solidna .
    Pozdrawiam sqbany
    Nikon D300 +tout le bazar

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •