kto z Was używa monopodów? jak wrażenia, polecacie?
jeśli tak to jakie modele....
tak ostatnio rozważam zakup.... taki zawsze można mieć ze sobą....
Szukaj
kto z Was używa monopodów? jak wrażenia, polecacie?
jeśli tak to jakie modele....
tak ostatnio rozważam zakup.... taki zawsze można mieć ze sobą....
Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
moja strona: www.annaborowy.pl
mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/
Jeśli pstrykasz dużo sportu to i owszem. W innym wypadku, zbędny wydatek wg mnie.
raczej myślałam o plenerkach ślubnych....
chociaż w sezonie może będę focić wyścigi samochodowe....
Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
moja strona: www.annaborowy.pl
mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/
tez sie przymierzam(lem). ogladalem Hamy za 60-100 zl i dno totalne.
Nawet jak samego go trzymamy to sie dynda a co dopiero zamocowac aparat.
Kolega ma Manfroto ale bez glowicy i jak zrobic w pionie?
Manfroto jest gruby stabilny i mozna u dolu wysunac trzy nozki ze sam stoi.
Nie wiem jaki to model, troche stary wiec juz nie bedzie w produkcji.
Kiedys w jakims innym watku wyczytalem, że najrozsądnioej to: 680B + głowica 234RC. Ale sam nie mam zdania na ten temat, tez jestem dopiero na etapie rozmyslan.
Pozdrawiam
Krzysiek
Ja uzywam takiego ustrojstwa oprocz klasycznego statywu i napewno jest bardziej poreczny i lzejszy i chyba tyleZamieszczone przez Krzysiek
![]()
Pozdrawiam sqbany
Nikon D300 +tout le bazar
Ciezki monopod moze być uzywany jako środek obronny![]()
pozdrawiam Sebastian
jako środek obronny wolę chyba Sherpę....
Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
moja strona: www.annaborowy.pl
mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/
Na zlocie podpiąłem sobie na chwilę adminowego monopoda.
Taki tani, wysoki, lekki i wiotki model bez głowicy.
Wrażenia mimo wszystko bardzo pozytywne.
Nawet te wiotkie dają o wiele bardziej solidne podparcie niż drżąca ręka a co dopiero jakiś bardziej konkretny model...
Wez do reki 680B i napewno sie przekonaszZamieszczone przez @nia
![]()
[ Dodano: Wto Sty 04, 2005 10:31 pm ]
Jezeli ktos zapyta czy wole focic z reki czy z monopoda to oczywiscie ze z monopoda a w dodatku 680-tka jaest naprawde solidna .Zamieszczone przez maroo
Pozdrawiam sqbany
Nikon D300 +tout le bazar
Skontaktuj się z nami