A ja coś takiego wygrzebałem... http://www.flickr.com/photos/itinerant/2755033839
Szukaj
A ja coś takiego wygrzebałem... http://www.flickr.com/photos/itinerant/2755033839
Ten obrazek smiga od dawna na necie i zostal uznany przez wiekszosc za fejka [nie pamietam z jakiego powodu].
takie s6 to marzenie , po co pokazywales teraz znowu nadzieja w sercu ozylakurde aleto by byl sprzet , te matryce sa z innej planety
![]()
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
Tu pierwsze co sie rzuca w galy to 25,6mpx - Fuji nigdy nie bylo chyba megapixelowym fajterem![]()
Dla mnie 12mpx fx od fuji [ale prawdziwe, a nie interpolowane czy tam wyimaginowane czy cos]+reszta z d700 i bralbym dziada. Ale niestety.... chyba nic z tego nie wyniknie
![]()
Ale jakby Fuji wydało prawdziwe 12Mpix tak jak piszesz to na pudle napisali by właśnei 25MPix. Na moim widnieje 12 a w końcu jest to 2x6 :>.
No moze i racjaw koncu reklama dzwignia handlu
![]()
Skontaktuj się z nami