zobacz, czy przypadkiem nie masz coś z nóżkami w gnieździe CF...
jeżeli zgrywasz zdjęcia wkładają kartę do czytnika, to być może gdzieś ułamała Ci się nóżka, która pozostała albo i też ułamała Ci się nóżka w gnieździe....
Wiem coś o tym, bo mnie samemu tak się przytrafiło - ułamała się nóżka w czytniku, włożyłem nieświadomy tego kartę do aparatu, tam też się ułamała...i aparat jakoś działał tylko z tą kartą...z pozostałymi już nie
(jak to zrobiłem? Chęć focenia pod wpływem nadmiernej ilości alk.....i próba zgrania zdjęć na żywo)
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami