Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Las BW

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Las BW

    Próbował ktoś już zrobić las w BW? No ja próbowałem, sami zobaczcie


    Byłem sobie w lesie i los sprawił, że miałem aparat i statyw
    Pentax *istDS

  2. #2

    Domyślnie

    I to jest właśnie przykład na kiepsko zrobione BW

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  3. #3

    Domyślnie

    Blado, szaro, smutno i bez wyrazu.
    Kwintesencja w poście jarka 76
    Yoora


    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarek76 Zobacz posta
    I to jest właśnie przykład na kiepsko zrobione BW
    po wczorajszej awanturze w dziale GIEŁDA dla odmiany zgadzam się z Modem

  5. #5

    Domyślnie

    No, uczę się, ale powiedzcie jak zrobic dobre BW?

    Po drugie las jest trudnym tematem fotografii...
    Pentax *istDS

  6. #6

    Domyślnie

    Zobacz tu masz kilka dobrych BW
    http://www.smashingmagazine.com/2008...e-photography/
    I tu też
    http://www.lonelywolf.pl/
    I tu nasz forumowy kolega
    http://www.stawiarz.com/
    U ciebie faktycznie jest zbyt blado szaro i bez kontrastu

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki bardzo

    Ale pomocni ludzie na tym forum, pomagają mi jakbym im za to płacił
    Pentax *istDS

  8. #8

    Domyślnie

    b&w to jak sama nazwa wskazuje czerń i biel z szarościami po środku. Na tym zdjęciu został sam środek.

  9. #9

    Domyślnie

    THIS IS FOREEEEST ! takie pierwsze skojarzenie

    A teraz poważnie:

    1. Wali się na prawo - i to poważnie się wali - trzeba by wyprostować.
    2. Monotonia - las to wyjątkowo trudny temat do fotografowania - drzewa, drzewa, drzewa, drzewa - i żadne nic ciekawego nie wnosi.
    3. Konwersja do BWW - dramatyczna - popatrz jak las wygląda w kolorze, w tym zdjęciu brak jest kontrastu i jakiegokolwiek zróżnicowania - odnoszę wrażenie że wszystko jest średnią szarością. Poza tym robienie konwersji przez jakiś medżik supa auto dynks zwykle się nie sprawdza.

    Spróbuj jeszcze raz - o innej porze, w innych warunkach, po gruntownym przemysleniu co chcesz pokazać i po lepszej obróbce. A najlepiej poczekaj na mgłę

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez futrzak Zobacz posta
    1. Wali się na prawo - i to poważnie się wali - trzeba by wyprostować.
    Sorry Winnetou, ale ja nie mam wpływu na uksztaotwanie terenu w mojej okolicy, zdjęcie robione na statywie z poziomicą i napewno jest poziomo...
    Pentax *istDS

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •