Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Bliski Wschód - takie pocztóweczki :)

    Uwagi mile widziane - w celu doskonalenia warsztatu.
    Krajobrazy, architektura są dla mnie nowością ale może mnie nie zrugacie tak bardzo .
    1.Gdzieś nad Morzem Marmara

    2.Grobowce na pustynii , te większe należały do bogatych kupców.
    Teraz zapomniane.

    Trochę inne ujęcie.

    Z ruinami zamku w tle - niestety zanosiło się na burze piaskowa stąd taka widoczność , ale może dzięki temu nadaje lepszy klimat.

    3.Z okna zamkowego - Crac de Chewalier - zachodnia Syria.

    Ze szczytu zamku...
    ,
    oraz

    4.Miasto na pustynii.

    oraz tuż przed zachodem słońca...Palmiry - ruiny ok 50 ha miasta

    Pozdrawiam i prosze o uwagi i komentarze.
    Nikon D 800,Nikon D300, Nikon Z6, Sigma art 35/1,4 , Sigma 105 1,4 art, AF-S Nikkor 17-55/2,8, Nikkor 70-200 AFS VR ,Tamron 90 /2,8 ,SB800 , Helios 40-1 85 mm f 1,5 ... Quantuumy..itd.

  2. #2

    Domyślnie

    No widzę że byliśmy na tej samej imprezie Ja niestety w Palmirze miałem max. burze piaskową, to co się tam działo to był koniec świata ! W jakim terminie byłeś ?
    Fotki masz zbyt jasne, ujęcia dobre. Byłeś na też na zamku Kerak ?
    Ja najciekawsze fotki mam z WadiRum, Krak de Chevaliers i Petry, szkoda że nigdy tutaj nie zamieszczone

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


  3. #3

    Domyślnie

    Dokladnie. Ujecia sensowne, lecz trzeba nieco dlubnac.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  4. #4

    Domyślnie Porada...

    Seeker, jeśli nie masz nic przeciw, doradź mi co dłubnąć .
    W Krak byłem , ogólnie wywarł ten kraj na mnie wrażenie.
    Z Jordanii zrezygnowaliśmy - dziewczyny nie dawały rady w te upały i biegunka pomimo stosowania leków.
    I załuje tej Jordanii ale może na wiosnę.
    Nikon D 800,Nikon D300, Nikon Z6, Sigma art 35/1,4 , Sigma 105 1,4 art, AF-S Nikkor 17-55/2,8, Nikkor 70-200 AFS VR ,Tamron 90 /2,8 ,SB800 , Helios 40-1 85 mm f 1,5 ... Quantuumy..itd.

  5. #5

    Domyślnie

    Jordania na całej trasie jest godna polecenia, szczególnie Petra i Wadi Rum. Jeśli kiedyś bym się tam jeszcze kręcił to chyba tylko na własną rękę aby być dłużej w tych świetnych miejscach !
    Zazdroszczę Ci ze miałeś pogodę w Palmirze, mnie to szczęście ominęło i nie mam żadnej fotki bo tak wiało piachem że nikt nie wyjmowął sprzętu, nawet Gościu z Canonem D1Mark III się w tym dniu nie odważył

    Pozdrawiam
    Moshica
    Nikon i podróże ...


  6. #6

    Domyślnie Witam.

    Ja zwykle podróżuje na własna rękę - taniej , zatrzymujesz się gdzie chcesz itd.
    Palmiry robia wrażenie , niestety Ateny sa malutkie
    Nikon D 800,Nikon D300, Nikon Z6, Sigma art 35/1,4 , Sigma 105 1,4 art, AF-S Nikkor 17-55/2,8, Nikkor 70-200 AFS VR ,Tamron 90 /2,8 ,SB800 , Helios 40-1 85 mm f 1,5 ... Quantuumy..itd.

  7. #7

    Domyślnie

    Cała seria bardzo przyjemna... Kolorystyka przednia... Zaś zdjęcie nr 4 podoba mi się najbardziej...

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  8. #8
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Pochwała się należy, zdjęcia bardzo przyjemne - ale na jedynce może wypadałoby balansik bieli na mniej niebieski przeliczyć, hę?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •