Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: D 50

  1. #21

    Domyślnie

    no tak ale czy to nie wplywa negatywnie na dzialanie obiektywu ??

    i dlaczego jak mam wlaczonego asystenta AF to czasem sie uruchamia a czasem nie i nie moge zrobic zdjacia bo aparat nie lapie ostrosci ?? to wtedy tylko manual ??
    DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko

  2. #22

    Domyślnie

    Witam.nie wiem czy zapoznales sie z 3 trybami af,tj.pojedynczym,dynamicznym i centralnym.Kazdy z nich pracuje inaczej.Jesli to nie to to nie wiem co to bedzie.Pozdrawiam.p.s.Odwrzesnia wychodzi nowe szklo do cyfry nastepca 18-70,18-135 czyli w przeliczeniu 27-205.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •