no tak ale czy to nie wplywa negatywnie na dzialanie obiektywu ??
i dlaczego jak mam wlaczonego asystenta AF to czasem sie uruchamia a czasem nie i nie moge zrobic zdjacia bo aparat nie lapie ostrosci ?? to wtedy tylko manual ??
Szukaj
no tak ale czy to nie wplywa negatywnie na dzialanie obiektywu ??
i dlaczego jak mam wlaczonego asystenta AF to czasem sie uruchamia a czasem nie i nie moge zrobic zdjacia bo aparat nie lapie ostrosci ?? to wtedy tylko manual ??
DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko
Witam.nie wiem czy zapoznales sie z 3 trybami af,tj.pojedynczym,dynamicznym i centralnym.Kazdy z nich pracuje inaczej.Jesli to nie to to nie wiem co to bedzie.Pozdrawiam.p.s.Odwrzesnia wychodzi nowe szklo do cyfry nastepca 18-70,18-135 czyli w przeliczeniu 27-205.
Skontaktuj się z nami